Üniversitede "Sportif, Sosyal ve Kültürel Uyum"...

Üniversitede "Sportif, Sosyal ve Kültürel Uyum" Etkinliği Gerçekleştirildi

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde, UNICEF tarafından desteklenen, Kilis Belediyesi tarafından yürütülen ve Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nin paydaş olduğu proje kapsamında Suriyeli ve Türk öğrencilere yönelik “Sportif, Sosyal ve Kültürel Uyum” ile ilgili bir etkinlik gerçekleştirildi.

20 Aralık 2017 - 17:30 - Güncelleme: 21 Aralık 2017 - 13:43

Etkinlik kapsamında Kilis Mercidabık Ortaokulu Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Olgaç, öğretmenler, 110 Suriyeli ve Türk öğrenci 7 Aralık Üniversitesini ziyaret etti.

Konuklar, 7 Aralık Üniversitesi UNICEF Proje Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Halil Uzun eşliğinde Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’u ziyaret etti. Ziyarette Rektör Karacoşkun’a yürütülen proje hakkında bilgi verildi.

Konuklara, sırasıyla Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu atölyeleri, yüzme havuzu ve halı sahalar gezdirildi. Üniversite Kapalı Spor Salonu’nda gösteri maçı izleyen konuklara, Uygulama Oteli’nde öğle yemeği ikram edildi. Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen film gösteriminin ardından konuklar üniversiteden ayrıldı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1265 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Zeytin Çalıştayı Düzenlendi
Kilis’te Zeytin Çalıştayı Düzenlendi
KİYÜ Dayanışma Derneğinden Kermes
KİYÜ Dayanışma Derneğinden Kermes