Üniversiteli Öğrencilerden Yararlı Etkinlikler

Üniversiteli Öğrencilerden Yararlı Etkinlikler

Kilis 7 Aralık Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, toplumsal ve sosyal alanda faydalı etkinliklere imza atmaya devam ediyorlar.

15 Ocak 2018 - 15:48 - Güncelleme: 15 Ocak 2018 - 15:54

Eksi 7 Topluluğu’ndan Polateli 23 Nisan Anaokulu’na Destek

7 Aralık Üniversitesi Eksi 7 Topluluğu öğrencileri, Kilis’in Polateli ilçesinde bulunan 23 Nisan Anaokulu’na destekte bulundular. Öğrenciler, topluluk olarak topladıkları yardımlar ve  Kilis 7 Aralık Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin düzenlediği kermesten elde edilen gelir ile aldıkları eğitim materyallerini, oyuncakları ve kırtasiye malzemelerini 23 Nisan Anaokulu'na ulaştırdılar. Aynı zamanda anaokulunun iç mekanlarını tematik resimlerle donattılar.

Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği programından mezun öğretmen Dilek Yasemin Alıcıoğlu, Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrencisiyken etkinliklerine katıldığı Eksi 7 Topluluğu'nun bu güzel desteğinin çok anlamlı olduğunu, öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek 7 Aralık Üniversitesine ve Eksi 7 Topluluğu’na sonsuz teşekkürlerini iletti.           

İkinci Destek Üniversite Kreş ve Gündüz Bakımevi’ne

Eksi 7 Topluluğu öğrencileri, diğer bir etkinlikteyse 7 Aralık Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Kreş ve Gündüz Bakımevinin iç mekânlarını çizdikleri tematik resimlerle zenginleştirdiler.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1770 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Seçime Girecek Partiler ve Başkan Adayları
Kilis’te Seçime Girecek Partiler ve Başkan Adayları
Neşet Efendi Konağı
Neşet Efendi Konağı