Vali Çataklı’nın Veda Ziyaretleri Sürüyor
Reklam

Vali Çataklı’nın Veda Ziyaretleri Sürüyor

Kilis Valiliği görevinden İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine atanan Vali İsmail Çataklı, veda ziyaretleri yapıyor.

24 Haziran 2017 - 12:11

Vali olarak yaklaşık bir yıl görev yapan ve daha sonra İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı olarak atanan Kilis Valisi İsmail ÇATAKLI veda programı kapsamında Kilis Ticaret ve Sanayi Odasına veda ziyaretinde bulundu.

Bir yıl önce bir ramazan gününde ilk defa Kilis’te Vali olarak göreve başladığını hatırlatarak, yine bir Ramazanda Kilis’teki görevini tamamladığını belirten ÇATAKLI; “Kilis'te başta KİTSO olmak üzere ilin tüm dinamikleriyle birlik ve beraberlik içerisinde görev yapmanın huzuru ile görevimizi yeni atanan arkadaşımıza devrediyoruz. Bugün bizler gidiyoruz, yerimize de başka arkadaşlarımız geliyor. Ama şunu biliniz ki, gittiğimiz yerde her zaman bir kapınız vardır" dedi.

Çalışmalarından dolayı Kilis Valisi İsmail ÇATAKLI’ya Teşekkür eden KİTSO Başkanı M. Erdal ÖNDEŞ; “İlimize verdiğiniz hizmetlerden dolayı üyelerimiz ve hemşerilerim adına teşekkür ederim. Sizinle çok yakın ve uyum içerisinde çalışma fırsatımız oldu ve sizden her zaman yardım ve destek gördük. Yeni görevinizin hakkınızda hayırlı olmasını temenni eder başarılar dilerim. Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Olarak Kapılarımız Siz Sayın Valimize her zaman açık olacaktır” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1623 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalıntı Motosiklet Kilis’te Ele Geçirildi
Çalıntı Motosiklet Kilis’te Ele Geçirildi
Kilisli İşadamları TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti
Kilisli İşadamları TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret...