Vali Tekinarslan, Kilis Basın Cemiyetini Ziyaret Etti

Vali Tekinarslan, Kilis Basın Cemiyetini Ziyaret Etti

Kilis Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, Kilis Basın Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Kilis’in bu zor günlerinde görev yapan basın mensuplarının zor şartlar altında önemli işler başardığını dile getirdi.

31 Ocak 2018 - 17:34 - Güncelleme: 01 Şubat 2018 - 09:53

Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Nezir Çağlar tarafından karşılanan Kilis Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, basının ve medyanın gösterdiği üstün performans ile hem halkı bilgilendirdiğini hem de kendilerine fayda sağladığını dile getirdi.

Basın mensuplarının yapmakta oldukları işlerin zorluğunu gördüklerini vurgulayan Vali Tekinarslan, “Sizler sayesinde vatandaşlarımız doğru ve zamanında bilgi alıyor. Ayrıca yaptığınız haberlerle kimi maksatlı ve kötü niyetli kişiler tarafından Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili ortaya atılan kara propaganda ve dezenformasyonun da önüne geçmiş oluyorsunuz. Roketler sürecinde de vatandaş mukavemet gösteriyorsa, sizlerin doğru ve zamanında bilgilendirmesi ile oluyor” diye konuştu.

Kilis’te görev yapan ister yerel olsun ister ulusal olsun tüm basın mensuplarına ellerinden geldiğince yardım etmeye çalıştıklarını dile getiren Kilis Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, böylesi zamanlarda birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine dikkat çekti.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 6469 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Seçime Girecek Partiler ve Başkan Adayları
Kilis’te Seçime Girecek Partiler ve Başkan Adayları
Neşet Efendi Konağı
Neşet Efendi Konağı