Azmettirmek
Reklam
Mehmet Alioğlu

Mehmet Alioğlu

Azmettirmek

07 Eylül 2012 - 03:00 - Güncelleme: 09 Mayıs 2013 - 17:41

Yeni Mesaj Gazetesinin 14 Haziran 20012 tarihli büyük iddia manşetli haberinde şu iddialar yer almaktadır. “İngiltere’de yayınlanan Independet gazetesinin İstanbul muhabiri Justin Vela’nın özel haberine şöyle. Suriye’deki rejimi devirmek için diplomatik girişimleri yararsız gören ve bütün bunları ABD’nin yararına yaptığını gizlemeyen körfez ülkeleri Suudi Arabistan ve Katar, Ankara’nın bilgisi dâhilinde Türkiye üzerinden Suriyeli muhalifl eri silahlandırıyor! Gazete Ankara’da bulunan ancak ismini vermediği batılı bir diplomatın ifadesine dayandırdığı haberinde Suudi Arabistan ve Katar’ın Türkiye üzerinden muhalif özgür Suriye ordusuna silah temin ettiğini teslimatın Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından da desteklendiğini yazdı. Gazete, Suriyeli muhalifl erin körfez ülkeleri yardım edene kadar Hatay’da kara borsadan temin ettikleri eski cephanelikleri kullandıklarını da ifade etti. Habere göre üç hafta önce Suudi Arabistan ve Katar’dan Özgür Suriye ordusuna bağlı muhalif eylemcilere Kalaşnikof tüfek, BKC makineli tüfekler, el bombası ve tanksavar silah teslimatı yapıldı. Türkiye-Suriye sınırında bulunan kamplarda yaşayan Özgür Suriye ordusuna bağlı bir milisin “Türkiye hükümeti silahlanmamıza yardım etti” sözlerine yer verirken teslimatın gemi ile Türk limanına (muhtemelen İskenderun Limanı) yapıldığını oradan da Türk yetkililerin müdahalesi olmadan muhalifl ere ulaştırıldığını aktardı.”

Kurulduğu günden beri hep merak etmişimdir, acaba Kilis’teki Konteynır kent neden sınırdan 15–20 kilometre içeriye değil de sınıra sıfır noktaya, tel örgünün hemen bitişiğine kuruldu. Şimdi gelin sizinle kafamızda bir beyin jimnastiği yapalım. Suriye’den gelen ve adına “mülteci” denen bu genç, iri ve atletik yapılı adamlar gece tel örgüyü aşarak Suriye’de ki terörist eylemlere iştirak ediyor olabilirler mi acaba. ABD’nin black water denilen özel güvenlik şirketinin paralı askerlerinin Mısır, Libya ve Tunus’ta ki gibi Suriye’deki eylemleri sevk ve idare ettikleri muhalifleri de eğittikleri gelen haberler arasındadır. Suriye’de yıllardan beri bir arada yaşayan insanların bir kısmının eline silah verilerek git kendi ülkendeki masum insanlara, kendi kardeşlerine karşı bunları kullan terör estir deniliyor. DÜ-ŞÜ-NE biliyor musunuz, bu ne büyük bir fitne; hem de deccal fitnesi. Ortadoğu da, Kuzey Afrika da ve özellikle Suriye’deki iç kargaşa nedeni ile kardeşin kardeşi öldürmesine zemin hazırlayan Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) nin sahipleri olan Yahudiler ve Hıristiyanlar rahat koltuklarında dört köşe olmuş keyifle ve kahkahayla viskilerini yudumlamaktadırlar.
Ve siz BOP’un Eş başkanlığını üslenenlere destek veren hacı efendiler hoca efendiler, yoksa siz de bazıları masonlar tarafından yazılmış veya yazdırılmış “İslami “kitapların bulunduğu kitaplığınıza sırtınızı dayayarak batı güdümlü mübarek kanalların Suriye ile ilgili haberlerini seyrederken zevkle çaylarınızı mı yudumluyorsunuz. Eee. Nede olsa ESAD Şia, okuduğunuz kitaplara ve seyrettiğiniz mübarek kanallara göre “Şiiler, aleviler, Caferiler Müslüman”
değil! Yine seyrettiğiniz mübarek kanallara çıkan cübbeli sarıklı hocaların anlattıklarından yola çıkarak, Şii olan Esad yönetimine karşı Türkiye’nin Suriye’ye askeri müdahalesinin cihat olduğuna bu cihat uğrunda ölenlerin şehit olacağına da inanıyorsunuz değil mi? Belki siz “Beşar Esdat’ın, Saddam’ın, Kaddafi ’nin kâfir olduğuna, Obama’nın, Berlisconi’nin, Karamanlis’in, Papa 16’ıncı Benedikus’un, bazı kardinallerin, papazların ve birçok Hıristiyan’ın
cevşen okuyarak gizli Müslüman” olduğunu söyleyen deccal fitnesine de inanıyorsunuz dur. Beklide bu fitneleri yayanlar Müslüman görünümlü gizli Hıristiyanlardır. Sakın ha bunlara inanmayın!
 
Sahi öldürülen Saddam’ın, linç edilen Kaddafi ’nin ülkelerindeki kaynaklar kimlerin eline geçti, oralarda durumlar nasıl demokrasi

Bu yazı 871 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar