Ben kazandım
Reklam
Mehmet Alioğlu

Mehmet Alioğlu

Ben kazandım

31 Mart 2014 - 23:19

30 MART 2014 de oyumu kullandım oy verdiğim parti seçimi kazanamamış olsa bile sonuçta bu seçimde BEN KAZANDIM 

Çünkü batıla ve zalime biat etmediğim için BEN KAZANDIM.

Irak’ı, Libya’yı, Mısır’ı, Tunus’u, Afganistan’ı, Suriye’yi, Pakistan’ı kan gölüne çeviren zihniyetle beraber olmadığım için BEN KAZANDIM.

Suriye’de koyun keser gibi adam boğazlayanlara her türlü lojistik ve mühimmat desteği verenlere oyumu vermediğim için BEN KAZANDIM.

Yer altı yer üstü kaynaklarını yabancı şirketlere ve yerli taşeron firmalarına peşkeş çekenlere oyumu vermedim. BEN KAZANDIM.

Bu milleti alevi Sünni, sağcı solcu, Kürt Türk, diye ayrıştırarak bölmeye çalışanlara hayır dediğim için BEN KAZANDIM.

Başkanlık sistemine geçmek için federatif yapıyla ülkeyi sekiz bölgeye ayırıp bölmenin alt yapısını oluşturmaya çalışanları kabul etmediğim için BEN KAZANDIM.

Barzani’yi kongrelerine davet ederek “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye slogan atanları ret ettiğim için BEN KAZANDIM.

PKK’nın siyasallaşarak bütün Kürt vatandaşlarımın PKK’lı olmasına zemin hazırlayanlara oyumu vermediğim için BEN KAZANDIM.

Zinayı serbest bırakanlara destek vermediğimden BEN KAZANDIM.

Domuz etini kasaplık et haline getirenlere evet demediğim için BEN KAZANDIM.

Din dersi kitaplarından Muhammed ün Resülullah ibaresini silenlere hayır dediğim için BEN KAZANDIM.

Cuma hutbelerinden inneddine indallahil islam (Allah katında tek din İslam dır) ibaresini, AB kızar diye yasaklayanlara evet demediğim için BEN KAZANDIM.

Urfa Halil rahmanda Müslüman bir kadınla Hıristiyan bir erkeği temsili olarak evlendirerek dinde devrim yaptıklarını söyleyenlerle beraber olmadım için BEN KAZANDIM.

IMF’nin dayattığı para politikasıyla milleti ve devleti bir trilyon dolar borçlandırarak ABD’nin ve AB’nin kölesi haline getirenlere evet demediğim için BEN KAZANDIM.

Tarımı, hayvancılığı, esnafı, sanatkârı, emekliyi, dulu, yetimi, memuru yoksulluk veya açlık sınırının altında yaşamaya mahkûm edenlere oyumu vermediğim için BEN KAZANDIM.

Yoksulluk sınırının 3428 Tl, açlık sınırının 1117 Tl olduğu bir ülkede asgari ücrete 846 Tl olarak belirleyenlere hayır dediğim için BEN KAZANDIM.

İçerisinde üniversite mezunlarının da olduğu milyonlarca insanı işsiz ve aşsız bırakanlara destek vermediğim için BEN KAZANDIM.

Daha bir ay kadar önce kayseri de işsizlik ve yoksulluktan dolayı beş aydır evinin kirasını ödeyemeyip çocuklarını aç ve muhtaç bırakarak cinnet geçirip eşini, dört çocuğunu öldürüpkendiside intihar eden zavallı vatandaşımı bu hale getiren siyasi partilere destek verenlere evet demediğim için BEN KAZANDIM

İktisadi bağımsızlığını kaybeden devletler siyasi ve hukuki bağımsızlığını da kaybeder diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan giden, Bağımsız Türkiye Partisine ve onun genel başkanı Prof. Dr. Haydar BAŞ’a evet dediğim için BEN KAZANDIM.

Evet, bütün bu saydığım nedenlerden dolayı bu seçimden zaferle çıkan ben oldum ve bu seçimi BEN KAZANDIM.

Peki, bütün bunlara rağmen ülkeyi bu hale getiren siyasi partilere bu seçimde evet diyerek iş başına getirenler siz ne kazandınız biliyor musunuz koskoca bir vebal kazandınız.
Allah akıbetimizi hayreylesin.

Mehmet İNEKÇİOĞLU
minekcioglu@hotmail.com

 

 

 

Bu yazı 960 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar