İcmal Gençliği (Furkan Talay)
Reklam
Misafir Kalem

Misafir Kalem

İcmal Gençliği (Furkan Talay)

01 Ağustos 2013 - 17:41 - Güncelleme: 13 Ocak 2015 - 16:15

1983 Yılından beri faaliyet gösteren İcmal Gençlik Derneği yürütmüş olduğu haklı ve onurlu mücadelesine bugünde devam etmektedir.

Üstad Prof.Dr.Haydar BAŞ Hocamızın önderliğinde devam eden bu davada bir çok ağabeylerimiz büyüklerimiz yetişmiş görevlerini,hizmetlerini hakkıyla yapmış Allah'ın rızasını kazanmış ve Hakk'a yürümüşlerdir. Allah Onlara rahmet etsin. Ehl-i Beyt'e komşu eylesin.

30 Senedir devam eden bu kutlu dava hiç kuşku yokki bir Kuvay-ı Milliye hareketedir.Yıllarca Milletimize doğruyu anlatmak için yapılan mitingler,konferanslar,seminerler,kamplar sayesinde,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşları'nın canlarıyla kanlarıyla bize emanet ettikleri bu aziz vatanı koruyacak genç nesil her geçen gün yetişiyor ve sayıları artmaya devam ediyor.

Bugün vatanı,milleti,bayrağı,dini uğruna hiç şüphe etmeden canını verecek nesil İcmal Gençliği'dir.

Prof.Dr.Haydar BAŞ'ın ''Hakkınız olmayan bir şeyi istemeyin.Hakkınız olan her şeye de sahip çıkın.Hakkınızı aramaz,ona sahip çıkmazsanız,hakkınıza karşı en büyük haksızlığı yapmış olursunuz'' ifadelerini örnek alarak sonu ne olursa olsun milletimizden saklanan gerçekleri ortaya çıkarıp sonucu tüm kesimleri karşısına almakta olsa Allah'ın rızasını kazanmak için meydanlarda sokaklarda kapı kapı dolaşarak tebliğ etmekten geri durmamışlardır.

İsterseniz Prof.Dr.Haydar BAŞ hocamızın önderliğindeki İcmal Gençliği'nin Türkiye'nin makus tarihini değiştiren bir kaç devrim niteliğinde'ki icraatlerine kısaca örnekler verelim:

İslam aleminin günümüzdeki en büyük fitnesi,Vatikan destekli olan ve Pensilvanya'dan F tipi cemaat sayesinde yürütülen Dinler Arası Diyalog projesinin amacı Hz.Muhammed (s.a.v) Efendimizi devre dışı bırakıp Hristiyan ve Yahudilerinde kurtuluşa erip cennete girebiliceklerini müslümanlara aşılayıp Çağdaş Hristiyanlığı devreye sokmaktır.

Fitnenin başladığı ilk yıllardan itibaren yaptığı konferanslarla sempozyumlarla kapı kapı dolaşarak bütün imkanlarını kullanarak milletimize ayetler hadisler'le ispat ederek  bu fitneyi ellerinin tersiyle itmeleri gerektiğini tebliğ eden,bu kutlu sancağı taşıyan tek nesil Prof.Dr.Haydar BAŞ önderliğinde İcmal Gençliği olmuştur...

Düzenlediği Ehli Beyt sempozyumlarıyla milletimize Şii-Sünni kardeşliğini bozmaya çalışanlara uymamaları gerektiğini ortadoğuda Arap Baharı altında çıkarılan olayların tek amacının Büyük İsrail Devletini kurmak olduğunu projenin ortadoğudaki ülkelere demokrasi getirmek olduğunu söyleyenlerin asıl amaçlarının ayaklanma altında islam alemini yok etmek olduğunu anlatan yine İcmal Gençliğiydi...

Cumhuriyet tarihinden beri Atatürk'ü sevmeyen,iftira atan zihniyetleri araştırdığımızda hepsinin haçlıya hizmet eden ajanlar olduğunu göreceğiz...

Senelerdir bize tanıtılan Atatürk dinsiz Atatürk'tü ta ki Prof.Dr.Haydar BAŞ her fırsatta ATATÜRK'ün dindar olduğunu 7 yaşında Kuran-ı hatmettiğini,8 yaşında hafız olduğunu,dergahlarda zikir çektiğini,annesi Zübeyde Hanım'ın Molla lakabının islamı güzel yaşamasından dolayı geldiğini anlatana kadar.

İcmal Gençliği Türk olmanın Müslüman olmakla eşit olduğunu yaşayan ve yaşatan,Ehl-i Beyt'ine,Atatürk'üne,Tarihine,Ecdadına,Dinine bir arada sahip çıkan tek nesildir.

 Furkan Talay

 

 

Bu yazı 277 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar