İş Baş’a düştü / Furkan Talay
Reklam
Misafir Kalem

Misafir Kalem

İş Baş’a düştü / Furkan Talay

14 Ocak 2014 - 13:36

Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal’in vefatından sonra O'nun çizgisini kaybetmiş, O'nun milletimize armağan ettiği, ekonomik, kültürel ve siyasi bağımsızlığını ecnebilere peşkeş çekmiştir. Maalesef bugüne kadar gelen siyasiler Avrupa sevdasıyla birçok değerimizden taviz vermiş ve milli kimliğimizi günden güne yitirmişlerdir.

Son olarak Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi de çizgisinden çıkarak ABD' ye gidip iktidar olmak için icazet istemiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nde AKP'nin iktidara gelmesinin en önemli sebebi Cumhuriyet Halk Partisi’nin çizgisini koruyamaması ve Atatürk’ü yanlış tanıtmasıdır. AKP’ nin bir tabanı olmayıp aksine bu partiye oy veren vatandaşların birçoğu ‘’ne yani CHP mi başa gelsin? Oylar mı bölünsün? ’’ gibi fitnelerle kandırılmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti’ni bu hale getirenler bunu başarmak için Atatürk’ün vefatından hemen sonra onu milletimize yanlış tanıtmak için türlü türlü entrikalar hazırlamışlardır. Bugün birçok Atatürkçü geçinenler bile gerçek Atatürk’ü tanımamaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevmek dine karşı olmak değil aksine dinine bağlı olup din istismarına ve ecnebi güçlere bağımlı olmaya karşı çıkmaktır.

Bugün bu oyunu anlayan ve kutlu sancağı taşıyan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Türk Milletinin Ata’sını doğru tanıdığı takdirde ABD' den icazet alan siyasilere destek vermeyip bu oyunu bozacağını görüp, yıllardır köşe yazılarında, konferanslarda, gerçek Atatürk’ün dindar olduğunu, annesi Zübeyde Hanım’ın mübarek bir anne olduğunu ispatlı belgelerle milletimize anlatmıştır.

Rusya’nın Duma Meclisinde ‘’Milli Ekonomi Modelini” anlatarak Türk’ün gücünü dünyaya gösteren Sayın BAŞ, ortaya koyduğu çalışmalarla Bağımsız Türkiye Partisi’ni ulusal hareketin merkezine taşımıştır. Türk milletine düşen görev ise mart ayında gireceği yerel seçimlerde oylarını, bir satır bile ekonomik tezi ve projesi olmayan siyasilere değil, Türkiye Cumhuriyeti’ni kâinat devleti yapacak güçte olan Bağımsız Türkiye Partisi kadrolarına vermeleri gerekmektedir.

Furkan Talay

Bu yazı 250 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar