SAYIN DR.AHMET HAMDİ KEPEKÇİ….
Reklam
Misafir Kalem

Misafir Kalem

SAYIN DR.AHMET HAMDİ KEPEKÇİ….

00 0000 - 00:00 - Güncelleme: 09 Mayıs 2013 - 17:43

Meltem hastanesi gibi, İstanbul ilinde Bağcılar Caddesi ve  Haznedar Semtinde büyük bir Özel Hastanenin Baş Tabibi Ahmet Hamdi Kepekçi…Onu hep tanıyorsunuz da,ne olur ne olmaz sizin bir kerede benden dinlemenizi istedim.

          

Onu uzun yıllardan beri tanırım. Titiz bir çalışmanın hep heyecanı içindedir .İşte böyle dört dörtlük bir Hastanenin tüm idare mekanizması da onun elindedir. O semtte ve civarında bir çok hastaneler olmasına rağmen, seçkin doktorların bulunduğu bu hastanede daima bir kalabalıkların içinde kendinizi bulursunuz. Nedeni sayın Doktor Ahmet Hamdi’nin ve ekibinin en ufak bir detaya hemen  müdahale etmelerinden ileri gelmektedir. Onların bu güzel eğitim sistemlerinin verdiği ortamla işte ortaya MELTEM Hastanesi taşınmıştır.

        

Geçtiğimiz günler içinde bir iftar yemeği çağrısıyla kendisi, ekibi ve bazı iş arkadaşlarıyla hastanenin terassında bir araya geldik.İftar saatine yakın civarda ki minarelerden yükselen ezan sesleriyle orucumuzu açarken bu saygın hemşerimizin hazırlattığı menülerle hem orucumuzu açtık ve hem de güzel Kilis’i konuştuk. Onun ilgilendiği güzel konular vardı zira İnternet ortamında Kilisin sesi olarak yansıyan görüntülerde onların çalışmalarının dile geldiği o güzel ortam sizlere sunulurken işte bütün mücadeleleri içinde hayatını ülkenin güzelliğine vermiş bu insanlarımızın portesini görmeniz mümkündür.

      

Birlikte ÇALIŞTIKLARI Sayın Başkan Haydar Baş’ı tanıma fırsatı bulamadım.Ama beyanatlarını ve bu beyanatları içinde ki net düşüncelerini fırsat buldukça hep okudum ve dinledim.Hele Kilis İlini ziyaretlerimde onu daima güzel projeler üretirken Kilis’ li hemşerilerle kaynaşma heyecanını gözlerken doğrusu memleket sever bir görüntü verdiğine şahit oldum.

     

İşte Sayın Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi böyle ve güzel bir Başkanla çalışmalarını sürdürürken bir gün mutlaka düzlüğe çıkılacağı işareti vermiştir.Bu işaret onların samimi ve pürüzsüz çalışmalarının bir göstergesi olacağı  izlemini taşımaktayım.

      

Ben şuna inanıyorum,bizim hemşerilerimiz her zaman ve her yerde mutlaka başarının yolundadırlar.Çünkü dürüst ve azimli çalışma onlar için tek paroladır.Cumhuriyete bağlı ,demokrasi aşığı olan bu insanlarımızın görüş zaviyesi içinde mutlaka ülkemizin iyi yönetilmesi ve halkın eşit seviyede düzen içinde bulunması gerçeği varit olduğu için başarı bir gün mutlaka tecelli edecektir.

      

Meltem hastanesinin o güzel terasında İstanbul’un bir kısmını izleme fırsatı bulduğumuzda sırada bulunan konuklarla hep ülkenin güzelliği ve refahı içinde duygularımızı dile getirdiğimizde, Sayın Doktorun Kilis şerbetine olan özlemini de konuşmadan edemezdik. AH, şimdi keşke Kilis Kadı Camisinin yanında olsaydık ta o şerbet taslarını vuran şakır şakır çağırım yapan şerbetçinin dolu tuluğundan birer şerbet içseydik diye düşünürken,konuklarımızı Kilis’e davet ettik ve sayın Hamdi Kepekçi Kilis’i görmeyen konuklar için bir Kilis programı düzenleyerek hep birlikte:

BUYURUN KİLİS’E dedi.

     

Onun için bu yakınlarda Kilis Kadı Camisi yanında bir kalabalık görürseniz ve şerbetçinin şakırdayan tasları sizi çağırıyorsa biliniz ki İstanbul’ dan bir ekip geldi ve orada şerbet yudumluyor.

      

İşte Sayın Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi ve onun ekibi tüm güler yüzüyle karşınızda sizleri selamlamak istiyor, bizde onları bu güzel duygularla alkışlıyoruz!  Ve bir daha bir araya gelmek için kendimizi yönlendiriyoruz....

 

Nejat TAŞKIN

Bu yazı 316 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar