Sayın Şahin Yıldız Antalya’dan Yazdı…
Reklam
Nejat Taşkın

Nejat Taşkın

Sayın Şahin Yıldız Antalya’dan Yazdı…

07 Şubat 2015 - 11:00

Yıllardır kendisini tanırım.Antalya’da yaşar.Emeklidir.Boş zamanlarını  şiirlerle  süsler.İşte son gelen mektubunu ve şiirlerinden iki paftayı sizlerle paylaşarak onu selamlamak istedim.

      Başaralı emeklilik yılları diliyor ve sağlıklı günler dileyerek mektubuna ve şiirlerine geçiyoruz.

 

‘’Ravanda Kalesindeki Mescid

Ravanda kalesi,tamir edildi!

Yıkılmaktan,son anında kurtuldu!

Elbette bu asla,yeter değildi!

Ravanda’nın Kalesinin,mescidi,

Şahin der;tarihe sahip çıkalım!

Ceddimizden kalmış,iyi bakalım

Mihrap hazır,gecikmeden açalım!

Ravanda’nın Kalesinin Mescidi.’’

 

Muhterem ve Saygı değer hemşerim Nejat Taşkın Bey

      Allahın selamı üzerimize olsun,Allah size sıhhat afiyet ve uzun ömürler versin.Tüm Dünyada Kilis ailesine de selam ve saygılarımı sunarım.

      Sayın hemşerim,nasılsınız,iyimisiniz,bende iyiyim.Dünyada ömrümüz oldukça yaşamaya çalışıyoruz.Gerek şahsiniz ve gerekse mensup olduğunuz Dünyada Kilis ailesinden hastalananlar hatta vefat edenler  oluyor nice sonra haberimiz oluyor başta zahtialinizi olmak üzere cümle tüm gazete ailenize Allahtan sağlık sıhhat ve afiyetler ile vefat edenlere de kendilerine Allahtan rahmet ve ailelerine sabırlar diliyorum.

      Allah sizden razı olsun.Kilis ve Kilislilere hizmet ediyor kıymetli Dünyada Kilis gazetenizi sürekli gönderiyorsunuz.Allah sizlere sıhhat marifet versin de bu gazete böyle devam etsin.Kilise’de hizmetiniz daim olsun inşallah.

      Emekliyiz bir şey yapmıyoruz ama torunlarla uğraşıyor zamanı nasıl geçtiğini bilemiyoruz o yüzden eskisi gibi fazla şiir de yazmaya vakit bulamıyoruz  diyebilirim.

      Bana bir tapu kadastro baş müfettişi gelmişti dedi.Sen şiir yazıyormuşsun ne zaman gelsem işim başımdan aşkın çay içmeye bile vaktim yok bu kadar şiiri ne zaman yazıyorsun demişti.Dedim müfettiş bey vatandaş odamdan çıkınca az da olsa tenha olduğu zaman o an hemen birkaç dörtlük aklıma geliyor yazıyorum dedim hayret etti.

      Tabi saygıdeğer hemşerim iki konuda ile ilgili şiir yazmıştım uygun olursa mümkünse yayınlarsınız memnun olurum saygılarımla.

                     

                                                                     M. Şahin Yıldız

Bu yazı 396 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar