YILLAR EVEL YAZMIŞTIM 40 YIL İÇİNDE KİLİS ADLI KİTAP
Nejat Taşkın

Nejat Taşkın

YILLAR EVEL YAZMIŞTIM 40 YIL İÇİNDE KİLİS ADLI KİTAP

11 Ağustos 2015 - 17:11

Kısmet olursa eğer bu banım kitabimin sizlere armağan olacak ismidir.40 sene yazmışım ve hala yazıyorum.ben bir amatör yazarım.hiçbir zaman usta olamadım.ama şuna inandım:yazarlıkta yazarken :USTA:olamazsın.o halde yaşarken geriye bir şeyler bırakmalısın.yazar ne bırakabilir ki?onun bütün mal varlığı kalem ve kağıt sonra birkaç yüz kelime…

 

Eğer kızmasanız,benim kitabım olduğu için ben diye yazacağı biliyorum ben demek çok zor.insanı yorar,fakat bu kitap benim 40 yıllık emeğimin kitabı olacağı için onu huzurlarınıza getirmeden evsel,onunla ilgili sizlerin görüşünü almak istedim.çünkü.sizlerin desteği ile kütüphanelerinizi süsleyen ve kilis adını taşıyan bir kitap 40 yıllık yazı hayatımın ürünü olacaktır.

 

Dile kolay bu;40 sene durmadan yazacaksın.

 

Her gün bir yazı yazacaksın.bu yazıda kızmayacak ve yalnız kilis sevgileri taşıyacaksın.işte bizde öğle yaptık politika,parti,kızgınlık,kişileri hedef almaksızın bir 40 yıl içinde sevgileri taşıdık.Allah ;a çok şükür bugünlere geldik şimdi kitap baskı yolunda.bir senedir hazırlıkları sürüyor.önlemler paketi bizi de etkiledi.ne yaparız,ne ederiz derken bize güven diyen hemşerilerimizin destek vaat eden davranışları ile karşılaştım.

 

İçtendi,bu davranışlar.

 

Ben mi?

 

Evet ben!

 

Ne kar gayesi ve nede bir başka yararlanma düşünmüyorum.tek düşüncem 40 yıldır yazdığım bu büyük kilis i bu büyük sevgiyi gazete içinden alıp,kütüphane raflarına taşımak.yeni nesillere bir kilis hediye etmek…

Başaraçakmı yım? Sizlere soruyorum? Yoksa,bütün sevgi başlıkları,dönen rotatif makinelerinde dönüp kalacak,etrafa saçılaçakmı?..

 

Lütfen cevap verin bana…

 

Bu günlerde çok desteğinize ihtiyacım var var…

 

NEJAT TAŞKIN…

Bu yazı 857 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar