DECCAL OYUNU
Reklam
Uğur Kepekçi

Uğur Kepekçi

DECCAL OYUNU

00 0000 - 00:00 - Güncelleme: 09 Mayıs 2013 - 17:43

Yeni Mesaj Gazetesi 25 EYLÜL tarihinde manşette “Deccal Oyunu” ifadesine yer verdi.

Haberde; Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, referandum sürecinde hükümet kaynakları ile bazı basın yayın organlarının partisini terör örgütü PKK ile aynı safta göstermeleri konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. BTP Liderinin, vatandaşa bedava dağıtılan yayınlarda PKK ile aynı safta gösterilmesine sert tepki gösterdiğini yazdı.

 

“12 Eylül gecesi referandumdan tam tersi bir tablo çıktı. Terör örgütünün etkili olduğu bölgelerde seçmen ya sandık başına gitmedi, gidenler de yüzde 95’e varan oranlarda EVET oyu verdi. Bu bölgelerde HAYIR oyu yüzde 5’ler seviyesinde kaldı. Referandum sonrası avukatları vasıtasıyla İmralı’dan açıklama yapan Abdullah Öcalan da, “Biz isteseydik bu referandumu kesin kaybederlerdi. Biz ‘Hayır’ deseydik, bu değişiklik paketinin geçmesi imkânsız hale gelirdi. Erdoğan’a son bir şans verdik, bunu iyi görmesi gerekir” açıklamasını yaparak, PKK’nın bu süreçte hükümetle birlikte hareket ettiğini ortaya koymuştu.”

 

BTP Başkanlık Divanı toplantısında konuşan Prof. Dr. Haydar Baş, bu ayrıntıya dikkat çekerek, Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerindeki oranlarını tek tek açıklayarak, hükümetle PKK’nın aynı safta olduğunu söyledi: “EVET oranlarını aktarıyorum: Bingöl yüzde 95; Bitlis yüzde 93, Diyarbakır yüzde 94, Hakkari yüzde 94, Mardin yüzde 93, Muş yüzde 92, Siirt yüzde 95, Şanlıurfa yüzde 94, Van yüzde 94, Batman yüzde 94, Şırnak yüzde 90... Şimdi Apo nerede at koşturuyor? Bu sahada...

EVET tarafındaki kimlerle beraber? Apo ile...

Demek ki, Apo ile Başbakan aynı saftalar...”

 

Referandum sürecinde AKP Hükümeti ile PKK’nın aynı safta yer aldığını ifade eden BTP Genel Başkanı, bu kritik süreçte yaşananları da Deccal oyununa benzeterek, şöyle konuştu: “Bu tam bir Deccal oyunudur. Bu Deccal’in vazifesi neydi? Müslüman’ı kafir, kafiri ise Müslüman; hakkı batıl, batılı ise hak göstermek.” (25.09.2010/YENİMESAJ)

 

İmralı, Kandil ve meclisteki uzantılarıyla; gizli, açık, yapılan görüşmeler bunun ispatı değil mi?

 

Decccalin en önemli vasfı, sureti haktan görünecek ve yalancılıkla insanları kandıracaktır.

Alemlere Rahmet Hazreti Muhammed(sav);

“Deccal; İşte bu cennettir, bu da cehennemdir” deyip herkesi kandırmaya çalışacaktır.” Buyurarak asırlar önce Deccalin fitnesinden bizleri uyarmıştır…

Allah cümlemizi Deccal fitnesinden muhafaza eylesin…

 

UĞUR KEPEKÇİ

www.ugurkepekci.com

 

 

Bu yazı 318 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar