Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si
Reklam
Uğur Kepekçi

Uğur Kepekçi

Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si

16 Nisan 2014 - 09:43

12 Nisan 2014 Cumartesi İstanbul’da “Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si programı gerçekleştirildi.”

Düzenlenen programa ilim, fikir ve dava adamı birçok değerli konuğun yanında, onur konuğu olarak da Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ta katıldı.

Böylece BTP kadroları “Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si” salon programıyla zaten sürekli devam eden faaliyetlere bir yenisini eklemiş oldular.

Bağımsız Türkiye Partisi kurulduğu günden bu yana diğer siyasi partilerden farklı bir tarz ve ilkeli bir siyaset uygulamaktadır. Seçim olsun olmasın her an hareket halinde ve çeşitli programlarla sürekli halkımızın gündeminde yer almaya gayret etmektedirler. Genel başkandan tutun en ücradaki teşkilat üyesine ya da gönüllü elamanlara varıncaya kadar gece gündüz demeden, “Milli Ekonomi Modeli” ve “Sosyal Devlet Milli Devlet” projeleri ekseninde milletimize sürekli çözüm sunmaktadırlar. Bakınız daha yerel seçimlerin resmi sonuçları dahi açıklanmadan milletimiz ve siyasi partiler daha neler olduğunu dahi anlamadan yeni seçimin startı veriliyor.

Yeni dönemin söylemi ve planı çok güzel düşünülmüş. Prof. Dr. Haydar Baş programda yaptığı konuşmada projeyi şu ifadelerle açıklıyor: “Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si; Bağımsız Türkiye Partisidir, Milli Ekonomi Modelidir.”

Bu tespit çok yerinde ve doğru bir tespittir. Türk milleti ne kadar görmemekte ısrarlı olsa da kartel medya ve rakip siyasi partiler ne kadar görmek istemese de; eninde sonunda gelinecek adres Bağımsız Türkiye Partisi ve Milli Ekonomi Modelidir.

Yapılan her seçimde meydana çıkan bir gerçek şudur ki: Gerek iktidar gerek meclis içi muhalefetin birbirinden faklı çözümleri yok. Üç aşağı beş yukarı kendilerine ait bir plan ve proje yerine dış bağlantılı ve milli olmayan teslimiyetçi anlayışa hizmet etmek adına siyaset yapmaktadırlar.

Seçim atmosferinde plan ve projeden çok dedikodu ve kavga mantığıyla hareket edildiğinden, partilerin çözümlerinin olmadığını halkımız pek anlayamıyor.

Elbette siyaset bu şekilde kara düzen gittiği sürece, eninde sonunda bir gün bu gemi ya batacak ya da su bitince gemi karaya oturacaktır. İşte tam bu sırada insanlar; kafasında yer etmiş, şuuraltında yerleşmiş olan çözüme koşacaktır. Bağımsız Türkiye Partisi’ne Milli Ekonomi Modeline koşacaktır.

İşte onun için Prof. Dr. Haydar Baş: “Türkiye'nin Geleceği, Geleceğin Türkiye’si; Bağımsız Türkiye Partisidir, Milli Ekonomi Modelidir.” Diyor ve “böylece inanın, bunu gönlünüze, aklınıza yazın” diyor.

Yeni dönemin milletimiz hakkında hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Uğur Kepekçi / 16 Nisan 2014

 

Bu yazı 260 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar