HAKKINA SAHİP ÇIK
Yusuf Yakut

Yusuf Yakut

HAKKINA SAHİP ÇIK

15 Mayıs 2015 - 09:32

Toplum olarak yaşananları çabuk unutur hale geldik .Hafızamızı biraz kurcalayacak  olursak ortaya çıkacak tablo netleşmiş olur.

 

Kendilerini dinler arası diyaloğun hükümeti olduklarını defalarca dile getirenler, bir gecede hepsini silip paralel yapı diye hesap sorar hale geldiler.Ayrıca kendi kendilerini ihbar eder oldular; nasıl mı?  “Ne istediler de vermedik” diye ekranlarda boy gösteren bu hükümet değil mi?

 

On üç yıllık hükümetleri döneminde paralel yapı ile beraber malı götüren bunlar değil mi? Madenler,limanlar,kurum ve kuruluşlar paralel yapı ile tarumar edilmedi mi?Bu hakikati söyleyenler bertaraf edilmek istenmedi mi?

 

Büyük Ortadoğu Projesi(BOP) eş başkanıyım diye ahkam kesip,bütün islam alemini param parça edip kan gölüne çevirmediler mi?Ayakkabı kutucuklarından milyonlar,yatak odalarında kasaları,para sayma makineleri bulunan bakan ve bakan çocukları değil mi?

 

Bakan Albayrak “ Ben ne yaptım ise sayın Erdoğan’ın bilgisi dahilinde yaptım” demedi mi?

 

Emekliye %3 zam verip kendi maaşlarını katlayan bunlar değil mi?

 

Çiftçi,esnaf,üretici ve sanayici kan ağlamıyor mu?Aile şiddeti tavan yapıp her gün öldürülen kadınlar, dağılan yuvalar ,gasp,hırsızlık ve fuhuş pik yapmadı mı?

 

Suriyelilere bilinen altı milyar doları verenler kendi insanlarına başka kapı gösterip “ ananı da al git”  demediler mi?

 

Besmele ile kiliseler,havralar açılmadı mı? Domuz eti kasaplık et statüsüne girip,zina suç olmaktan çıkmadı mı? İlkokul 5. Sınıf din dersi kitaplarından “ Muhammed Resülullah” çıkarılmadı mı?

 

Somada maden ocağında ölen vatandaşların  geride kalan  eşlerine ve çocukalarına vaat edilenlerin kof çıktığını görmedik mi?...

 

Bazılarını aktarmaya çalıştığımız bu ve benzeri olaylar ükemizi ve milletimiz hangi limana götürüldüğünün bariz bir örneğidir.

 

Peki çözüm ne ? Var mı? Elbette vardır. 7 Haziran seçimleri altın bir fırsattır. Bunları yapanları iş başına getiren milletimiz için, verdikleri vekaleti alıp, hak edenlere hakkı teslim etme açısından ve vebalden kurtulmak için tarihi bir gün olacaktır.

 

7 Haziran seçim kampanyası en fazla ekonomik vaatlerin konuşulduğu belki de tarihimizde bir ilk olmuştur.

 

Her parti vaat yarışı içine girip,yaptığı vaatlerin nasıl hayata geçeğini halka anlatmakta  güçlük çekiyorlar.

 

Bazı partiler kaynak olarak vergi ve ceza gibi komik kaynak açıklaması yapıyorlar. Bu içi boş vaatlere halkın karını tok.

 

Aslında bütün vaatler Prof.Dr.Haydar BAŞ’ın MEM ‘den çalma bilgilerle konuşuyorlar.Fakat güneş balçıkla sıvanmıyor.

 

BTP lideri Haydar BAŞ ‘ın TV kanalllarında ev hanımlarına 1500 TL, asgari ücreti 5000 TL’ yi MEM ‘deki sistem gereği  verceği için tutarlı ve inandırıcı tek lider  olmuştur.

 

Asgari ücret işverene yük olmayacak.Çünkü işçi patronundan bin Tl alıyorsa dört bin Tl yi devlet verecek.  

 

Yer altı kaynaklarımızı işletip ve  senyoraj hakkını devreye koyup,projelerini hayata geçirecektir. Başta Rusya olmak üzere BRCH ülkelerine can simidi olmuş bir modeldir,milli ekonomi modeli. Bu model Putin'i dünya lideri yapmıştır.BTP iktidarı döneminde ülkemiz lider ülke olacaktır.

 

Deniz fenerinin söndüğü, ampulün patladığı bu zamanda ülkemize ve dünyamıza ışık saçan Bağımsız Türkiye Partisi genel başkanı Prof.Dr. Haydar BAŞ’ın dediği gibi “ Bağımsız Türkiye Partisi’ne oyunu ver,Hakkına sahip çık! “

YUSUF YAKUT

Bu yazı 973 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar