Modaline Artık İnternet Alanında Hizmette!
Reklam

Modaline Artık İnternet Alanında Hizmette!

Artık herkesin yaşantısı ihtiyaçlarını karşılamak dışında, zaman geçirmeye ya da vakit öldürmeye yönelik eylemlerden ibaret olmaya başlasa da; bu dünyanın değiştiği ve dönüştüğü gerçeğini inkâr etmemizi engelliyor.

06 Kasım 2015 - 13:28

Artık herkesin yaşantısı ihtiyaçlarını karşılamak dışında, zaman geçirmeye ya da vakit öldürmeye yönelik eylemlerden ibaret olmaya başlasa da; bu dünyanın değiştiği ve dönüştüğü gerçeğini inkâr etmemizi engelliyor. Her noktada, her harekette yeni bir yaşantının örneklerini sergileyen insanoğlu; teknoloji sayesinde beklediği ferahlığı ve farklılığı elde etmiş duruma geldi. Bir anda kendini yenilikler denizinde bulan insanlar, bu imkânlılık ve yenilik dünyasındaki tüm ihtimalleri değerlendirmek adına büyük çaba harcamaktadır. Bu yenilik dünyası sektör ve ülke ayırt etmeksizin kendini her yerde ve noktada göstermektedir. İnsanların nerede ve nereli olduğunu ayırt etmeksizin yaşantılara dâhil olan bu yeniliklerin teknolojilerle ve gelişen yaşantılarla direk bir bağlantısının bulunduğu biliniyor. Birbirinden farklı elbise modelleri, trikolar, kazak modelleri, pantolonlar ve taytlar olmak üzere bayanların ilgi alanına girebilecek bir çok ürün Moda Line mağazalarında ve Moda Line Store web sitesinde listelenmektedir.

Tüm dünyada yaşanan bu yenilik ve değişiklik hareketlerinin kendisini en çok hissettirdiği sektörlerin arasında normal ve iç giyim sektörleri gelmektedir. Bu değişikliklerle sayesinde değişen ve gün geçtikçe daha da çeşitlenen giyim sektörü başlayan her yeni sezonda moda olarak ortaya çıkan heyecanlar ve trendler sayesinde farklı ürünlerin satışını sağlayarak gelişmeye ve dönüşmeye müthiş bir hızla devam ediyor. Bunu giyim sektörünün yarattığı büyüme payından anlamaktayız. Bizde sektör içerisinde bu cinsten bir büyümeye katkı sağlayan ve iyi bir ivme yakalayan ve güven konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir giyim dünyasından bahsetmek istiyoruz. Bu marka; Konyalı olan Cuma Ali Çölkesen adlı girişimcinin açılışında etkili olduğu ve ilk mağazasını 1996 yılında Antalya Güllük Caddesi üzerinde açtığı Moda Line adı verilen markadır. Moda Line firmasının şu anda tam 8 mağazası bulunuyor. Bu mağazalar; Mark Antalya AVM, Erasta AVM, Güllük Şube abiye, Özdilek Park AVM, Güllük Şube Business, Güllük Şube Spor, Akdeniz Üniversitesi Şubesi, Işıklar Şube gibi noktalarda siz müşterilerini bekliyor.

Moda Line, Antalya merkezli bir marka olarak çıkış yapmasına rağmen; ülkemizin hatta dünyanın her yerine hizmetlerini hızla ulaştırmaya çalışıyor. İşte bu hizmeti sağlayabilmek adına, yeni mağazası konusunda yapılan çalışmalar sırasında işlerin daha da büyümesi ve ulaşım ağının fazlalaşması yüzünden yeni kararlar almaya yoluna giden Moda Line, bu kararlar sonucunda 9.mağazasını her noktaya ulaşabilmek adına internet üzerinden açmıştı. http://www.modalinestore.com/ adresiyle hizmet veren bu mağazada 30.000'e yakın farklı ürün çeşidiyle sizleri beklerken, tek tık sayesinde Moda Line'nın renkli ve bol çeşitli dünyasına dâhil olma fırsatı sizlere sunulabiliyor. Unutmayın, Moda Line artık bir tık uzağınızda!

Bu haber 8345 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genel Müdür Sakarya’dan Kilis Barosuna Ziyaret!
Genel Müdür Sakarya’dan Kilis Barosuna Ziyaret!
Bin 200 CHP'li BTP Saflarına Geçti
Bin 200 CHP'li BTP Saflarına Geçti