Kaplan Ailesinden Sağlığa Önemli Destek!
Reklam

Kaplan Ailesinden Sağlığa Önemli Destek!

Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan ve ailesi tarafından Kilis’in Elbeyli ilçesine ek sağlık tesisleri yapılacak.

28 Ekim 2017 - 15:58 - Güncelleme: 28 Ekim 2017 - 21:27

Elbeyli ilçesinde ihtiyaç duyulan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Acil Gözlem Laboratuarı ve Röntgen Diş Polikliniği bölümlerini içeren  ek binanın yapım işini üstlenen Kaplan ailesi, daha öncede Elbeyli ilçesine 8 adet lojman ve sağlık ocağı yaptırarak İl Sağlık Müdürlüğüne bağışlamışlardı.

Yeni yapılacak olan sağlık tesisi için bugün Kilis Valiliğinde bir protokol imzalandı. Protokol imza törenine Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan, Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan, Elbeyli Kaymakamı İbrahim Halil Toprak, Elbeyli Belediye Başkanı Süleyman Şimşek ile İl Sağlık Müdürü Dr. Turgay Happani katıldı.

Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan yaptığı konuşmada, 35 yıldır Gaziantep’te yaşamalarına ve Elbeyli ile ticari bir bağları bulunmamasına rağmen Elbeyli ilçesine sahip çıktıklarını dile getirerek, Elbeyli ilçesine yatırım yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2277 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret