"Zor Süreçlerin İlacı Milli Ekonomi Modelidir"

"Zor Süreçlerin İlacı Milli Ekonomi Modelidir"

Kilis Postası YouTube TV’de yayınlanan”Gurbetteki Kilisliler” programının bu haftaki konuğu Eskişehir’de yaşayan genç İş İnsanı Mehmet Ağırdil oldu.

21 Şubat 2021 - 18:20 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 10:31

Pandemi sürecinde esnafın yeteri kadar desteklenemediğini uzun uzun anlatan Mehmet Ağırdil, çözümün insanı hedef alan “Milli Ekonomi Modeli” olduğunu söyledi.

Ülkemizde bir çok siyasi partinin olduğunu hatta diğer partilerden bölünerek yeni yeni siyasi partilerin açıldığını anlatan Ağırdil, “ Bunlar yeni olmasına rağmen çözüm noktasında yoklar. Ben daha çok borç para alırım yarışı içerisindeler. Pandemi gibi zor süreçlerin ilacı Milli Ekonomi Modelidir. Bu süreçlerin üstesinden gelebilecek tek bir siyasi parti vardır. Bu da Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli’ne sahip Hüseyin Baş’ın genel başkanlığını yaptığı Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)’dir. İnsanımız yaşadıklarından ders çıkartarak çözümü olana yönelmelidir” dedi.

Kilis’te ki İşsizliği Suriyeliler Tetikledi!

Kilis’in tanıtımının yeteri kadar yapılmadığını da anlatan Mehmet Ağırdil, “Suriyeli vatandaşlar sağladıkları ucuz işçilikle Kilis’te ki işsizlik oranını arttırdı. Onların bu tavrı Kilis Ekonomisini olumsuz etkiledi. Suriyeliler konusunda yöneticilerimiz yanlış politikalar ürettiler” dedi.

Gurbetteki Kilisliler programımızı aşağıdaki linkten tekrar izleyebilirsiniz:

https://youtu.be/w_HJUnUZlHk

Programlarımızı devamı için kanalımıza abone olmayı ve bildirin zilini açmayı unutmayınız


Bu haber 2466 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Burhan Uluçoban Vefat Etti
Burhan Uluçoban Vefat Etti
Kilis’te Ormanlık Alanlara Giriş Yasaklandı
Kilis’te Ormanlık Alanlara Giriş Yasaklandı