BTP İl Başkanı Özkar’dan Teşekkür Yemeği

BTP İl Başkanı Özkar’dan Teşekkür Yemeği

Hafta sonu Kilis Alaeddin Yavaşça Kültür Merkezinde yapılan 8. İl Olağan Kongresinde tekrar BTP Kilis İl Başkanı seçilen Alaiddin Özkar, parti yönetimine bir davet vererek teşekkür etti.

11 Kasım 2021 - 10:51

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın da katıldığı coşkulu bir kongre ile tekrar il başkanı seçilerek güven tazeleyen Alaiddin Özkar, parti yönetimi ile Doğanhan Restorandaki yemek davetinde bir araya geldi.

Yaptıkları özverili çalışmaları ve gayretlerinden dolayı herkese teşekkürlerini sunan Özkar, BTP Kilis İl Kongresinin siyasetin dedikodu yaparak değil çözüm üreterek yapılmasının gerekliliğini bir kez daha ortaya koyduğunu dile getirdi.   

Özkar, zifiri karanlık çökünce herkesin bir çıkış bir ışık arayacağına vurgu yaparak, “İşte o ışık Prof. Dr. Haydar Baş’ın bu millet için kaleme aldığı Milli Ekonomi Modelidir.  Siyasetin kalibre ve kalitesinin düştüğü bugünlerde, kongrede BTP Genel Başkanı Sayın Baş’ın yaptığı konuşmaya dikkatinizi çekmek isterim. Hep milletinin yaşadığı sıkıntıları ve nasıl çözüleceğini dile getirmedi mi? İşte bu yüzden biz BTP olarak millet adına çözümler üretmeye devam edeceğiz. Saygıyla herkesi kucaklayacak ve ülkemizin iyi günler yaşayabilmesi için gayret sarf etmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1110 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Dövizi yükseltip Çin modeli diyenlere inanmayın”
“Dövizi yükseltip Çin modeli diyenlere inanmayın”
CV Doldurma Teknikleri Eğitimi
CV Doldurma Teknikleri Eğitimi