Nadide Öztürk’ten Rektöre Ziyaret

Nadide Öztürk'ten Rektöre Ziyaret

Kilis Aktif Yaşam Merkezi Müdürü Nadide Öztürk, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’la bir araya geldi.

03 Eylül 2021 - 11:36 - Güncelleme: 03 Eylül 2021 - 12:18

Öztürk, GAP desteğiyle 105 kadın 23 erkekten oluşan 60 yaş üstü katılımcılarla birlikte gerçekleştirdikleri aktiviteler hakkında bilgiler verdi. Halk Eğitim Merkezinden görevlendirilen eğitmenler eşliğinde spor, müzik, el işi, sağlık okur-yazarlığı gibi alanlarda yapılan etkinliklerle yaşam kalitesini arttıran 60 yaş üstü katılımcıların psikologlar tarafından da desteklendiğini belirtti. Katılımcıların yeniliğe ve eğitime son derece açık olduğunu vurgulayan Öztürk, üniversite ile yürütülebilecek çalışmalar üzerinde durdu.

Rektör Karacoşkun, 7 Aralık Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesindeki Yaşlı Bakım Programı’ndan bahsetti ve üniversitenin bu programla da sınırlı kalmayacak şekilde yaşlılarımızın hayatını güzelleştirecek proje ve etkinlikleri destekleyeceğini vurguladı.

Bu bağlamda ortak yapılabilecek projelerin konuşulduğu görüşmenin sonunda Rektör Karacoşkun, görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nadide Öztürk’e teşekkür etti.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 616 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altın Fiyatları (21 Eylül 2021)
Altın Fiyatları (21 Eylül 2021)
Ülkemizin Geleceğini Sokakta Bırakamayız
Ülkemizin Geleceğini Sokakta Bırakamayız