Akkaya’dan Basın Mensuplarına Koruyucu Gözlük
Reklam

Akkaya'dan Basın Mensuplarına Koruyucu Gözlük

Türk Optisyen - Gözlükçüler Birliği 17. Bölge Gaziantep Optisyen ve Gözlükçüler Odası Kilis İl Temsilcisi Genç Optik Sahibi Aziz Ferhat Akkaya, sahada çalışan gazetecilere koruyucu gözlük dağıttı.

06 Nisan 2020 - 11:29 - Güncelleme: 06 Nisan 2020 - 13:40

Kilis’te görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerinin sahada olmasından ötürü, Aziz Ferhat Akkaya tarafından koruyucu gözlükleri Kilis Basın Cemiyeti (KBC) Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Kilis İl Temsilcisi Nezir Çağlar’a teslim etti.

Akkaya, "Basın mensuplarımıza farkındalık olsun diye koruyucu gözlük verme kararı aldık. Her birimiz kendi üzerimize düşeni yerine getirirse bu salgını daha çabuk atlatırız. Her zaman sahada olan ve evde oturma şansı olmayan basın mensuplarımızın herhangi bir virüse maruz kalmamalarını sağlamak adına karınca kararınca bizde böyle bir karar aldık" dedi.

Bir takım daha girişimlerinin olduğunu belirten KBC Başkanı ve KGK İl Temsilcisi Nezir Çağlar, “Bu nazik davranışından ötürü Türk Optisyen - Gözlükçüler Birliği 17. Bölge Gaziantep Optisyen ve Gözlükçüler Odası Kilis İl Temsilcisi Genç Optik Sahibi Aziz Ferhat Akkaya’ya tüm basın mensuplarımız adına teşekkürlerimi sunarım. Kilis’te görev yapan meslektaşlarımızın zarar görmemesi için girişimlerimiz devam etmektedir. Bir takım kurum ve kuruluşlarla da görüşmemiz devam etmektedir. İlerleyen günlerde görüşme neticelendiği zaman yine basın mensuplarına bir takım hijyen malzemesi ve koruyucu malzemelerin dağıtımı bizzat şahsım tarafından yapılacaktır” ifadesini kullandı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 858 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Bayram Sonrası Çocuklar Dışarıda!
Kilis’te Bayram Sonrası Çocuklar Dışarıda!
Ramazanda Bunları Yapamadık!
Ramazanda Bunları Yapamadık!