Alpdağ, Meslektaşlarıyla Bir Araya Geldi
Reklam

Alpdağ, Meslektaşlarıyla Bir Araya Geldi

TV 79 Yönetim Kurulu Başkanı ve Serhat Kilis Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü ve Kilis Basın Cemiyeti (KBC) Başkan Vekili Abdullah Alpdağ, Kilis’te faaliyet gösteren basın mensuplarıyla bir araya geldi.

15 Ekim 2019 - 12:30 - Güncelleme: 15 Ekim 2019 - 13:27

Beşevlerde yeni açılan Fırınlı Et Evinde gazeteci arkadaşlarıyla bir araya gelen Alpdağ, "Uzun zamandan beri gazeteci arkadaşlarımla bir araya gelemiyorduk. Davetimi kırmayıp bura kadar gelmeniz beni ziyadesiyle mutlu etti. İnşallah bundan sonra yine böyle bir araya gelerek sorunlarımızı hasbihal ederek ortak çözüm üretmeye devam edeceğiz" dedi.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizce yürütülen Barış Pınarı Harekatına da değinen Alpdağ, "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarınca Fırat’ın doğusunda yürütülen 'Barış Pınarı Harekatı' yapılması gereken bir operasyondu aynı Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonu gibi ülkemizin bekası ve huzuru için yapılan ve yapılacak olan her şeye her zaman destek olacağız. Her ne kadar dış güçler bu operasyona karşı çıksalar da biz Türkler olarak hiç kimseden korkmadık ve korkmayacağız. Eyer ki 2016 yılında Kilis'e atılan roketler son bulduysa bu Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonu sayesinde son buldu. İnşallah Mehmetçiğimiz en kısa zamanda Barış Pınarı Harekatı Operasyonu'nu başarılı bir şekilde tamamlayarak birliklerine ailelerine kavuşacaklar. Buradan Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı Operasyonu ve Barış Pınarı Harekatı Operasyonu'nda Şehit düşen askerlerimize, Polislerimize ve sivil vatandaşlarımıza Cenabı Haktan rahmet gazilerimize ise acil şifalar dileğinde bulunuyorum" ifadelerini kullandı.

Alpdağ'ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Kilis Basın Cemiyeti (KBC) Başkanı Nezir Çağlar, Serhat Kilis Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve KBC Kurucu Üyesi İbrahim Özcan, KBC Kurucu Üyesi ve Hududeli Gazetesi Muhabiri Şükrü Uncuoğlu,Kent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Barutçu, Sabah Gazetesi Kilis İl Temsilcisi ve Kent Gazetesi Muhabiri İbrahim Güneş, ile Yay-Sat Kilis İl Temsilcisi M. İhsan Yapıcıoğlu katıldı.

Haber : İbrahim Özcan

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 867 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İpekyolu Kalkınma Ajansı Gaziantep'te Toplandı
İpekyolu Kalkınma Ajansı Gaziantep'te Toplandı
Jandarma Motosiklet Timleri Suçlulara Göz Açtırmıyor
Jandarma Motosiklet Timleri Suçlulara Göz Açtırmıyor