Atatürk Mevlid-i Şerif ile Anılacak

Atatürk Mevlid-i Şerif ile Anılacak

Gazi Mustafa Kemal Atatürk aramızdan ayrılalı 80 yıl oldu. Meltem Medya Grubu vefatının yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Mevlid programıyla anacak.

10 Kasım 2018 - 12:55 - Güncelleme: 10 Kasım 2018 - 17:35

Bize işgal altındaki topraklardan bağımsız bir devlet bıraktı.

38 yaşında Samsun'dan başlattığı milli mücadele 4 yıl gibi kısa bir zamanda Türkiye Cumhuriyeti ile taçlandı. Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk aramızdan ayrılalı 80 yıl oldu.

Meltem Medya Grubu (Meltem Tv, Mesaj Tv, Kadırga Tv, Köy Tv)  vefatının yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Mevlid programıyla anacak.

Meltem TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak olan Mevlid-i Şerif, Trabzon Şehitlik Camiinde yatsı namazı sonrası saat 22:00'de başlayacak.

Programda Türkiye’nin seçkin Kurra hafızları ve mevlithanları Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi Şerif okuyacak.

10 Kasım’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz anısına düzenlecek olan Mevlid-i şerif programı Meltem TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye’de bir ilk!

Öte yandan 2018'in ilk ayında Gazi Mustafa Kemal Atatürk, muhterem validesi Molla Zübeyde Hanım ve tüm şehitlerimiz için Meltem Medya Grubu tarafından Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. Bir ilk olma özelliği taşıyan program İstanbul'un en güzel camilerinden biri olan Pertevniyal Valide Sultan Camii'nde yapıldı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1090 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Allah nimetlerini elimizden alsa ne yapabiliriz?
Allah nimetlerini elimizden alsa ne yapabiliriz?
Hacılar Köyünde Karantina Uzatıldı
Hacılar Köyünde Karantina Uzatıldı