Boybeyi Basın Mensupları ile Buluştu
Reklam

Boybeyi Basın Mensupları ile Buluştu

Türk Eğitim Sen Kilis Şubesi Başkanı Osman Boybeyi ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

10 Ocak 2019 - 10:22 - Güncelleme: 10 Ocak 2019 - 10:25

Osman Boybeyi her yıl geleneksel olarak basın mensupları ile bir araya geldiklerini ifade ederek “Her yıl sizlerle beraber olmaktan mutluyuz. Biz milli ve manevi değerlere önem veren bir kuruluşuz. Son yıllarda memuriyet hayatında önemli çalışmalar yapıyoruz. Türkiye’deki memurların yanındayız. Biz gücümüzü çalışanlardan alıyoruz. Onlar için çalışıyoruz.

Türkiye’de yüzde 50-60 oranında enflasyon var. Bu yüksek enflasyona rağmen memur maaşlarında yüzde 10’luk artış var. Siyasetçilerin kurumlardaki görevlileri rahat bırakması gerektiğine inanıyoruz.

Eğitimde Kilis eski günlerini arar hale geldi. Bunda liyakatlı yöneticilerin görev başına getirilmemesinin çok büyük etkisi var. Ülkemizde liyakat ne yazık ki gözetilmiyor. Allah ülkemize milletimize zeval vermesin. Devlet demek biz demek! Biz hangi siyasi iktidar olursa olsun haklarımızın peşinden koşuyoruz. Millet sıkıntı çekiyor, halkımız fakru zaruret içinde! Ülkemizin kaynakları adaletli şekilde dağıtılmalıdır! Bundan sonra da bu tür günlerde beraber olacağız. Allah zorluklarınızı kolay etsin” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 668 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BTP Kilis İl Teşkilatı Tele Konferans ile Bayramlaştı
BTP Kilis İl Teşkilatı Tele Konferans ile Bayramlaştı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin Bayram Mesajı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin Bayram Mesajı