BTP Adayı Özkar, Esnaf Odaları Başkanlarını Ziyaret Etti

BTP Adayı Özkar, Esnaf Odaları Başkanlarını Ziyaret Etti

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkan Adayı Alaiddin Özkar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf odaları başkanlarını ziyaret etti.

07 Mart 2019 - 17:58 - Güncelleme: 08 Mart 2019 - 16:24

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden BTP Kilis Belediye Başkan Adayı Alaiddin Özkar, Kilis Demirciler ve Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Nur Korkmaz ile Kilis Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sadullah Büyükköşker’i ziyaret etti.

Esnafımız destek bekliyor

Kilis’te esnaf kesiminin çok ciddi sorunlarla boğuşurken yalnız bırakıldığını belirten Özkar, “Eski bir esnaf ve tüccar olarak, Kilis esnafının derdini çok iyi anlıyorum. Şehrimiz insanı belki de en çok ekonomik anlamda yalnız bırakıldı. Seslerini, sıkıntılarını hiç kimse duymak istemedi. Bugün sorunlarımız devam ediyor. Ama böyle gidersek, bugünleri çok arayacağız. Biz belediye başkanlığına talip olduk ama çözümümüz var, modelimiz var, tüm dünyanın görüş ve projelerini uyguladığı Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş var. Esnafımızın ekonomik sorunlarına çözüm getirecek tek parti biziz” diye konuştu.

Sandık boş ne atarsan o çıkar  

Kilis’te belediyenin kendi kendine yeteceğini ifade eden BTP Başkan Adayı, “Sen katma değer üretirsen halkına faydalı olursun. Niyet halis olursa akıbet de iyi olur. Bizim niyetimiz sadece halkımıza hizmet etmektir. Biz belediyeyi yönetecek alt yapıya ve bilgiye sahibiz. Seçim sabahı tüm sandıklar boş, ne atarsan o çıkar karşına. Kilisliler bunu düşünerek bize destek olurlarsa, en iyi hizmeti görürler” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1005 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Denetimler Arttı
Kilis’te Denetimler Arttı
Altın Durmuyor
Altın Durmuyor