BTP Adayı Özkar’ın İstiklal Marşının Kabulü Mesajı

BTP Adayı Özkar'ın İstiklal Marşının Kabulü Mesajı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkan Adayı Alaiddin Özkar, İstiklal Marşının kabul edilişinin 98. Yıldönümünü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

12 Mart 2019 - 12:16 - Güncelleme: 12 Mart 2019 - 14:22

BTP Kilis Belediye Başkan Adayı Özkar, İstiklal Marşının Türk milletinin canıyla ve kanıyla yazdığı bir bağımsızlık destanı olduğunu ifade ederek “Dünya devletlerinin bütün ordularıyla Türk milletinin üzerine çullandığı bir anda bu millet hep birlik olarak Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde tarihi yeniden yazmıştır. Ancak bugün İstiklal Marşımızın yazıldığı dönemden daha ağır şartları yaşıyoruz. Tarım bitirildi, üretim ve imalat sanayi durdu. Ülke ekonomisi borca batırıldı. Vatandaşın cebinde metelik kalmadı” dedi.

BTP’nin projeleriyle tarih yazacağız

Özkar mesajına şu cümlelerle devam etti: “Bu vahim süreç karşısında, Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli, Sosyal Devlet-Milli Devlet projeleriyle dur deme vakti gelmiştir. BTP bugün, milli duruş ve milli çözümleriyle, demokratik, laik ve sosyal hukuk devletimizi, Yüce Türk Milletini ve devletini korumaya ve yaşatmaya kararlıdır. BTP işte bütün bunların bir arada cem olduğu kurtuluş adresidir. İşte o zaman bu yüce millet, yeniden bir İstiklal Marşı yazmaktan kurtulacak; yepyeni bir tarih yazacaktır.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1144 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Denetimler Arttı
Kilis’te Denetimler Arttı
Altın Durmuyor
Altın Durmuyor