BTP Adayı Özkar, KESOB Başkanı Memiler’i Ziyaret Etti

BTP Adayı Özkar, KESOB Başkanı Memiler'i Ziyaret Etti

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkanı Alaiddin Özkar, Kilis Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Memiler’i ziyaret ederek, projelerini anlattı.

27 Şubat 2019 - 16:07 - Güncelleme: 01 Mart 2019 - 15:57

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkanı Alaiddin Özkar, KESOB Başkanı Şevket Memiler’i ziyaret ederek, Kilis’in sorunları ile ilgili görüş alış-verişinde bulundu.

Neden değiştirmiyoruz?

Ülkede ekonomik durumun hiç iyi olmadığının altını çizen BTP Kilis Belediye Başkan Adayı Özkar, “Özellikle küçük esnafımız çok zor durumda. İş yapamıyor, para kazanamıyor. Kilis’te 1700 esnaf 40 bin TL kredi çekti, şimdi bunu nasıl ödeyeceğini kara kara düşünüyor. Bunun neticesi halk perişan olacak! Sorunlarımıza çözüm olamayanları neden seçmeye devam ediyoruz? Eğer bundan memnun değilsek neden değişime gitmiyoruz?” dedi.

Gelişim ve değişim şart!

Kilislilerin geleceği için yeni projeler ürettiklerini dile getiren Özkar, “Bu memleket çıkmaz sokak! Eskiden halkın en büyük geliri bavul ticaretiydi. Bugün bu açığı kapatacak yeni alternatifler üretmek, Kilis’i geliştirmek ve değiştirmek zorundayız. Niyet rant elde etmek değil hizmet etmek olursa; belediye çok iyi para kazanır ve kazandırır. Sivil toplum örgütleri bu noktada çok önemli bir yere sahiptir. Biz halkımızın ve de esnafımızın sıkıntılarını çok iyi biliyoruz.

Dünyanın en soğuk ülkelerine, Kilis’imizin üzümünü, sucuğunu, bastığını pazarlayacağız. Kilis bizim zamanımızda bir fabrika gibi çalışacak. Bugün bazı projelerimiz yarım yamalak uygulanmaya çalışılıyor. Ancak projelerin aslı Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Haydar Baş’a aittir ve bunu en iyi şekilde hayata geçirecek BTP’dir” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 880 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaza namazının hükmü hakkında -8-
Kaza namazının hükmü hakkında -8-
Üniversitede Dereceye Giren Öğrenciler Belli Oldu
Üniversitede Dereceye Giren Öğrenciler Belli Oldu