BTP Adayı Özkar, Kuvayi Milliyeciler İle Buluştu

BTP Adayı Özkar, Kuvayi Milliyeciler İle Buluştu

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkan Adayı Alaiddin Özkar, Kilis Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Kilis Şubesini ziyaret etti.

27 Mart 2019 - 10:09 - Güncelleme: 28 Mart 2019 - 09:52

Kilis Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Kilis Şube Başkanı Reşit Yetimoğlu ve dernek üyeleri ile bir araya gelen BTP Adayı Özkar, önemli bir derneğin misafiri olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Sizler önemli bir derneğin üyesisiniz. Kuvayi Milliye ruhunun her zaman diri olması lazım. Bunun için 7 Aralık Kilis’in düşman işgalinden kurtuluşu ve Atatürk’ün Kilis’e gelişi gibi günler daha büyük bir coşkuyla kutlanmalıdır. Kuvayi Milliyenin ilk kez kıvılcım aldığı Kilis’i, bu haliyle tanıtsak, bir şenlik havasında kutlasak iyi olmaz mı? Biz belediye olarak bunu yapacağız.”  

Bize Yine Atatürk ve Yeni Bir Model Lazım

Osmanlı devletinin son zamanları nasıl ise, Türkiye’nin de bugün o günlerden farklı olmadığının altını çizen Özkar, “Dedelerimiz bu ülke yabancının eline geçmesin diye şehit oldu. Ama biz bugün adeta uyurken, yabancılar bütün zenginliklerimizi alıp götürüyor. Sömürülüyoruz sözün özü.  

Bize yine Atatürk ve yeni bir model lazım. Bugün Hoca Atatürk Prof. Dr. Haydar Baş, Milli Ekonomi Modeli ve projeleri ile Türk Milletinin karşısında duruyor. Ama üstü örtülen tek bir lider var o da Haydar baş, çünkü korkuyorlar. Türkiye’de oynanan oyunları ortaya çıkarır diye. Atatürk onca fabrika kurmuş, bugün bir hastane veya bir havaalanını kendi başımıza yapamaz haldeyiz. Bizim sesimizi yükseltmeniz lazım. Çünkü biz rant peşinde değiliz Eğer ayıkmazsak Türkiye büyük krizlere gebedir. Yeniden bir Kuvayi Milliye hareketi için yanımızda olun” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2903 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)