BTP’de Bayramlaşma

BTP'de Bayramlaşma

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programı, BTP Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin katılımı ile gerçekleştirildi.

13 Ağustos 2019 - 17:37 - Güncelleme: 15 Ağustos 2019 - 18:16

Kurban Bayramı münasebetiyle BTP Kilis İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına BTP Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, Özel Meltem Hastanesi Anestezi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Bestami Kepekçi, BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, BTP Merkez İlçe Başkanı Bülent Bulut, BTP Kilis İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özuymaz, Kilis Kuvayi Milliye ve Mücahitler Derneği Başkanı Reşit Yetimoğlu ve vatandaşlar katıldı.


BTP Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi programda yaptığı konuşmada Türkiye’nin hem ekonomik hem de toplumsal anlamda bir çöküş içersinde olduğuna vurgu yaparak, “Prof. Dr. Haydar Baş hocamızın bugüne kadar ortaya koyduğu çözümler, Türkiye’nin tek çıkış yoludur. Milli Ekonomi Modeli, Sosyal Devlet projeleri başlı başına bir devrim olma özelliği taşırken, bunların uygulandığını ülkelerin hali herkesin bilgisi dahilindedir. Bizler Genel Başkanımızı tanıtmaya ve anlatmaya sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.


(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 3083 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halk katında deli, Hakk katında veliler-1-
Halk katında deli, Hakk katında veliler-1-
Kilis Barosu Başkanı Fazlıağaoğlu Taburcu Oldu
Kilis Barosu Başkanı Fazlıağaoğlu Taburcu Oldu