Bugün günlerden Atatürk

Bugün günlerden Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk ebedi hayata göç edeli tam 79 yıl oldu bugün. Ama bugün geçmiş dönemlerden daha farklı bir 10 kasım yaşıyoruz. Adeta Atatürk, yeniden doğuyor: "HOŞGELDİN ATATÜRK"

10 Kasım 2017 - 11:05 - Güncelleme: 16 Kasım 2017 - 09:49

Bugün Gazi Mustafa Atatürk'ün ölümünün 79. yıl dönümüdür. İnsanoğlu fanidir. Her canlı gibi o da taktir edilen süresi dolunca elbette ahirete göçecek, fani dünyayı terk edecek. Allah'ın özel kıldığı şahsiyetler için ölüm dünya değiştirmekten başka bir şey değildir.  Ömrünü vatanına milletine adayan, bu uğurda eşsiz mücadeleler vermiş, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Atatürk de bu şahsiyetlerden biridir. 


Atatürk sevgisi çığ gibi büyüyor

Bugün geçmiş dönemlerden daha farklı bir 10 kasım yaşıyoruz. Vatan ve din düşmanları ya da cahil kimseler tarafından ısrarla unutturulmaya çalışılan Atatürk bugün hatıralarda ilk günkü gibi capcanlı yaşamaktadır. Bugün milletimizin gönlünde Atatürk sevgisi çığ gibi büyümektedir. 


Bugün Prof. Dr. Haydar Baş'ın başarısıdır

Bugünlere gelmemizde en çok emeği olan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'tır. Fedakar kadrosuyla, basın ve yayın kuruluşlarıyla, yıllardır ısrarla Atatürk hakkındaki iftira ve karalama kampanyalarına karşı mücadele vererek gerçek Atatürk hakkında bilgileri her platformda paylaştı ve çetin mücadeleler verdi. 


"HOŞGELDİN ATATÜRK"

Bugün aynı zamanda Prof. Dr. Haydar Baş "Hoşgeldin Atatürk" eseriyle gündeme yine damgasını vuracak, milletimizin gerçek Atatürk'ü tanımasına vesile olacak ve bu 10 Kasımı diğerlerinden farklı kılacak. 


Bugün hemen her platformda gündemin tek konusu Atatürk'tür. Bu sebeple diyoruz ki BUGÜN GÜNLERDEN ATATÜRK... 


( kilispostasi.com haber merkezi )  

Bu haber 1887 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Dijital Ehliyet Hizmeti Başladı
Kilis’te Dijital Ehliyet Hizmeti Başladı
Kilis'te Yemek Yarışması Düzenlendi
Kilis'te Yemek Yarışması Düzenlendi