Dünya Judo Şampiyonu Riner Madalyaları Verdi
Reklam

Dünya Judo Şampiyonu Riner Madalyaları Verdi

Kilis'te, “Her Çocuk İçin Sosyal Uyum” Projesi kapsamında düzenlenen Judo Turnuvası bugün yapılan final maçları ile sona ererken, Dünya Judo Şampiyonu Teddy Riner turnuvanın onur konuğu oldu.

22 Haziran 2019 - 18:18 - Güncelleme: 24 Haziran 2019 - 18:15

Kilis 7 Aralık Beşevler Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvanın son gününe, Dünya Judo Şampiyonu Teddy Riner, UNICEF Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle ve Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz da katıldı.

Fransız sporcu başta judocu gençler olmak üzere herkesin ilgi odağı olurken, madalya töreninde bir konuşma da yaptı. Dünya Judo Şampiyonu Riner, Kilis Belediyesi ve UNICEF'e teşekkür ederek başladığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “UNICEF'in Türkiye'de yaptığı çalışmalar ve Suriyelilerin daha iyi bir entegre olmaları için sağladıkları için teşekkür ediyorum. Burada gördüğüm çocukların yüzleri gülüyor. Ayrıca Türkiye Judo Federasyonu'na tüm imkânlarını seferber ettikleri için teşekkür ediyorum. Burada judo müsabakalarına katılan çocuklar azimle çalışmanız halinde yolunu açık olacaktır.”

Yapılan konuşmalar sonrasında dereceye sporculara madalyaları verildi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1226 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Çocuk Meclisi Kuruldu
Kilis’te Çocuk Meclisi Kuruldu
Kilis Kızılay Şube Başkanlığı Hizmet Binası Açıldı
Kilis Kızılay Şube Başkanlığı Hizmet Binası Açıldı