Karacoşkun Ailesinin Mutlu Günü

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'un oğlu Faruk Erkam ile Nazlı ve Abdurrahman Sarıyıldız’ın kızları Sümeyye Sarıyıldız, dün akşam düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler.


Karacoşkun Ailesinin Mutlu Günü

Kır düğün salonunda tertip edilen düğün töreni öncesinde; 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun ve eşi Şehri Karacoşkun, Abdurrahman Sarıyıldız ve eşi Nazlı Sarıyıldız düğün törenine gelen davetlileri kapıda karşıladılar.

Düğün törenine siyaset ve iş dünyasında çok sayıda davetli katılırken, davetliler sosyal mesafeye dikkat edilerek hazırlanan oturma düzenine uyarak ile töreni izlediler.

Herkesin düğün töreni boyunca maskeli olduğu dikkatlerden kaçmazken, genç çiftin nikahını Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut kıydı.

Daha sonra bir konuşma yapan Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, düğün törenine katılarak kendilerini yalnız bırakmayan bütün davetlilere teşekkür ederek, “Sizlerin sağlıklarını riske etmemek için yasalara uygun bir şekilde örnek bir düğün yapalım istedik. Zaten bize düşen de budur. Hem sosyal mesafe hem diğer kuralları uygularken sizlere belki yeterince ev sahipliği yapamadığımız için helallik istiyorum. Her birinizin güzel günleri daha güzel olsun. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Ayrıca nikah töreni esnasında telefonla düğün törenine iştirak eden İstanbul - Kilis Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aktürk, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)