Hangillioğlu Gazetecilerle Buluştu

Hangillioğlu Gazetecilerle Buluştu

Hangillioğlu Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hangillioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensupları ile bir araya geldi.

15 Ocak 2020 - 12:29 - Güncelleme: 15 Ocak 2020 - 12:34

Yerel ve ulusal basın mensupları ile buluşan Ahmet Hangillioğlu, gazetecilerin çalışan gazeteciler gününü kutlayarak bir Kilisli olarak memleketin gelişimine katkı sağlayacak önemli yatırımlar yaptıklarını ve yeni sektörlerde yeni yatırımlar da yapacaklarının müjdesini verdi.

Elektrikli araçlar için hızlı şarz istasyonları kuracağız

Kilis’te akaryakıt işiyle uğraşan Ahmet Hangillioğlu yakın bir zamanda hibrit ve elektrikli araçlar için hızlı şarz istasyonları kuracaklarını ifade ederek, yeni teknolojileri Kilis’e kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Eski zeytin ağaçlarını değerlendireceğiz

Hangillioğlu 300-500 yıllık eski zeytin ağaçlarının Kilis için önemli bir miras olduğunu dile getirerek, “Biz eski zeytin ağaçlarımızın yok olmasını istemiyoruz. Kilis’in eski zeytin ağaçlarından elde edeceğimiz zeytin ve zeytinyağını farklı bir metot izleyerek dünyaya pazarlayacağız. Bu eski zeytin ağaçları uzman personellerimiz gözetiminde hasat edilecek, elde edilen ürünler özenle paketlenip avrupa ve dünya pazarına gönderilecek. Böylece hem üreticimiz hem de şehrimiz kazanacak” diye konuştu.     

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1608 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis'te Kaçak Telefonlar Ele Geçirildi
Kilis'te Kaçak Telefonlar Ele Geçirildi
Eğitim İçin İmza Attılar
Eğitim İçin İmza Attılar