Kepekçi, Basın Mensupları ile Buluştu

Kepekçi, Basın Mensupları ile Buluştu

BTP Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, basın mensupları ile bir araya gelerek görüş alış-verişinde bulundu.

17 Eylül 2016 - 11:41

Kurban Bayramı münasebetiyle bir süredir Kilis’te bulunan BTP Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, İhlas Haber Ajansı (İHA) Kilis Muhabiri Mehmet Ali Dağ ve Kilis Postası Gazetesi Muhabiri Selim Baytürkmen ile buluştu.

Tarihi bir sorumluluk taşıyoruz

Kepekçi, maalesef hükümetin, siyasetin ve akademik dünyanın Prof. Dr. Haydar Baş’ı dinlemediğine vurgu yaparak, “Dinlemediği için bu kadar sivrisinek musallat oldu memleketin başına. Bunlar envayi çeşit mikrop taşıyorlar. Şu anda biz varlık yokluk mücadelesi içindeyiz. Yapılması gereken tek tek sinek öldürmekten ziyade, bataklığın kurutulmasıdır. Bunun da yolu Prof. Dr. Haydar Baş ile beraber olmaktan geçer.

Şu an bizler Türk Milleti olarak tarihi bir sorumluluk taşıyoruz. Niye? Bakın memleketin haline, hepimiz görüyoruz. Memleket darbe öncesinde risk taşıyordu, bugün daha az risk taşımıyor değil! Şu an  savaşın içinde girmiş durumdayken, dünkü milli bütünlüğümüzden de yoksunuz. Millet birbirine girmiş, mağdurlar ordusu oluşmuş. Yani kullanılmaya, yönlendirilmeye müsait bir kitle de oluşuyor. Aslında sorunlar çok fazla ama, bu ülkede sorunlarımızın kaynağını bilen, Milli ve manevi değerlerimize karşı tehdit unsuru olan bataklıkların nasıl kurutulacağı noktasında çözümler ortaya koyan Prof. Dr. Haydar Baş gibi bir lidere sahibiz. Bunun kıymetini bilmek zorundayız” diye konuştu.  

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 3699 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hasan Hüseyin Dede Hakk’a Yürüdü
Hasan Hüseyin Dede Hakk’a Yürüdü
Hastane Yolu 30 Metre Genişliğinde Olacak
Hastane Yolu 30 Metre Genişliğinde Olacak