Kepekçi’den Salihoğlu’na Ziyaret
Reklam

Kepekçi'den Salihoğlu'na Ziyaret

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, Zeytin Dalı Dergisi Sahibi Muhlis Salihoğlu’nu ziyaret etti.

11 Mayıs 2019 - 18:32 - Güncelleme: 13 Mayıs 2019 - 13:44

BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar ve Gazeteci-yazar Uğur Kepekçi ile birlikte Muhlis Salihoğlu’nu ziyaret eden Kepekçi, Kilis ile ilgili görüş alış-verişinde bulundu.

Samimi bir havada geçen ziyaret esnasında, her şeyin temelinde yatan ana sorunun ekonomik sıkıntılar olduğunu önemle vurgulayan Kepekçi, “Bugün insanımız işsiz, sağlıksız ve ruh hali bozulmuş bir görüntü çiziyor. Adam rahat değil ki. Geçiminden endişeli, geleceğinden emin değil. Bu yüzden her zamankinden çok Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeline ihtiyacı var. Madem çözüm var neden sarılmıyoruz.

Çözüm; çözümü kabul etmek!

Genel Başkanımız her zaman sorunların birlik ve beraberlik ile çözüleceğini, vatan söz konusu olduğunda her şeyin teferruat olduğunu söyledi. Bunu tesis etmek için de kadrosu ile durmadan bu Aziz Millet için çalıştı. Bugün sorunun kaynağı olanlardan çözüm beklemek gibi akıl tutulmasına düşmek, ülkemizi olduğundan daha da geriye götürecektir. Biliniz ki Türkiye’nin büyük sıkıntıları var ise, çözüm yolları da mevcuttur. Tek şey kabul etmektir” dedi.

BTP Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, Sayın Baş’ın Hoş geldin Atatürk eserinden de bahsederek, bu kitabın Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yazılmış çok farklı bir eser olduğunu ve herkesin okuması gerektiğini önemle vurguladı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 4002 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polateli'nde Okuma Etkinliği
Polateli'nde Okuma Etkinliği
Kilis'te, AFAD Gönüllülerine Eğitim Verildi
Kilis'te, AFAD Gönüllülerine Eğitim Verildi