Kilis Belediyespor Lige Sıkı Hazırlanıyor

Kilis Belediyespor Lige Sıkı Hazırlanıyor

Kilis Belediyespor, yeni teknik direktörü Hasan Basut hocanın önderliğinde Afyon Kampında sıkı bir hazırlık aşaması geçiriyor.

20 Ağustos 2019 - 11:29 - Güncelleme: 21 Ağustos 2019 - 11:51

Antrenmanlarda futbolcularına adeta nefes aldırmayan Basut hoca, sezon içerisinde koşan, mücadele eden, pres yapan ve çabuk oynayan bir takım kurgulamak istediklerini söyledi.

Antrenmanlarda futbolcularının yapmaları gerektiğini tek tek anlatan Kilis Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Basut yaptığı açıklamada; “Kilis Belediyespor futbol takımımızın başarısı için ne yapılması lazım geliyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. Futbolcularımıza teknik ve taktik anlamında yapmaları gerekenleri anlatmaya çalışıyoruz. Saha içerisinde her şeyden önce mücadele edecek futbolcuya ihtiyacımız var. Mücadele etmeyen futbolcumuzun asla gözünün yaşına bakmam. Kilis Belediyespor’u bekleyen zorlu sezonda başarılı olmak için çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyim” dedi.


 “Çok Çalışıyoruz, Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Sabah ve akşam antrenman programları haricinde hazırlık maçları da oynadıklarını hatırlatan Hasan Basut, “Şimdiye kadar 2 maç oynadık. 3.lig takımı Aksaray Belediyespor ve İstanbul Avcılar Gençlik spor müsabakaları. Bu müsabakalarda tüm futbolcularımıza hemen hemen şans vermiş bulunmaktayız. Bu maçlarda kazanmak ve kaybetmek çok önemli değil. Biz eksikliklerimize bakıyoruz. Aksayan bölgelerimizi görüyoruz. Futbolcularımızın moral ve motivasyonlarını en üst seviyede tutmak için çaba gösteriyoruz. Kilis Belediyespor olarak çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzde Ziraat Türkiye Kupası müsabakası var. Bunun için hazırlıklarımızda artık son aşamaya gelmiş durumdayız. Rakibimiz kim olursa olsun bu çok önemli değil. Sahaya çıkacağız aslanlar gibi mücadele edeceğiz ve maçtan galibiyetle ayrılarak bir üst tura adımızı yazdırmak istiyoruz.

Tabi Afyon kampımız bu hafta sonuna kadar burada devam edecek. Hafta sonu Kilis’e döneceğiz ve programımızda futbolcularımıza izin vermeden çalışmalarımıza Kilis’te devam edeceğiz” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1266 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Araştırmacı Yazar İbrahim Beşe KilisPostası YouTube TV’ye Konuk Oluyor
Araştırmacı Yazar İbrahim Beşe KilisPostası YouTube TV’ye...
Altın Fiyatları (27 Ocak 2021)
Altın Fiyatları (27 Ocak 2021)