Kilis Belediyespor Yöneticileri Vali Soytürk ile Görüştü

Kilis Belediyespor Yöneticileri Vali Soytürk ile Görüştü

Pandemi dolayısıyla bu yıl TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu başkanlığı Ocak ayı sonlarında Bölgesel Amatör ligi oynatmak için adımlar atarken Bal liginde mücadele edecek olan Kilis Belediyespor’da hareketlilik ise gözlerden kaçmıyor.

27 Kasım 2020 - 10:59 - Güncelleme: 27 Kasım 2020 - 11:31

Takımda eksik olan bölgelere en iyi futbolu oynayan futbolcuları transfer etmeye çalışan Kilis Belediyespor Aralık ayının ilk haftasında ayın 1’inde ise Kulüpte toplanacak. Kilis Belediyespor transfer etmek istediği futbolcular ile bu arada görüşmelerine devam ederken bu yıl farklı bir kadro yapılanması ile sahada mücadele edecek gibi görünüyor.

Kilis Belediyespor Kulüp Başkanı Hamza Türk Kilis Belediyespor olarak artık macera aramak gibi bir durumun söz konusu olmadığını bu sezon taşı gediğine koyan bir anlayış ile sahada mücadele edeceklerini eğer lig oynatılırsa hesaplarının kesinlikle şampiyonluk olduğunu belirtti.

Bu maksatla yeni, sezon öncesi ilk transferini Kilis Valisi recep Soytürk’e gerçekleştiren Kilis Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Türk, yaptıkları çalışmalar ile ilgili olarak Vali Soytürk’e bilgiler verdi.

Kilis Valisi Recep Soytürk, futbolun cazibe merkezi olduğunu, amatör olarak da spor yapmanın çok anlamlı olduğunu dile getirirken Kilis Belediyespor’a yeni sezon öncesinde başarılar diledi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 997 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Araştırmacı Yazar İbrahim Beşe KilisPostası YouTube TV’ye Konuk Oluyor
Araştırmacı Yazar İbrahim Beşe KilisPostası YouTube TV’ye...
Altın Fiyatları (27 Ocak 2021)
Altın Fiyatları (27 Ocak 2021)