Kilis Özel Meltem’de Online Eğitimler Sürüyor

Kilis Özel Meltem'de Online Eğitimler Sürüyor

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulunda, Korona virüs nedeniyle okulların tatil edilmesi ile birlikte başlayan online eğitimler devam ediyor.

23 Mart 2020 - 14:17 - Güncelleme: 23 Mart 2020 - 14:50

Okulların Korona virüs tedbirleri kapsamında tatil edilmesi ile birlikte öğrencilerinin eğitimlerinin aksamaması adına çalışma yürüten Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu, Ankara Özel Meltem Okulu ile işbirliği içerisinde online eğitim uygulaması başlattı.  

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç şunları dile getirdi: “Korona virüs nedeniyle başlayan tatil sürecinde, EBA eğitim programına ek olarak sınava girecek olan 8. Sınıf öğrencilerimizin mağduriyetinin en aza indirilmesi için öğretmen arkadaşlarımızla birlikte büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

Bunun  sonucunda, ilk haftadan itibaren Ankara Özel Meltem Okulu ile birlikte online dersler başlattık  ve bu eğitimlere halen devam ediyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin evlerine kadar ulaştırdığımız deneme sınavlarıyla, çocuklarımızı eğitimin içinde tutmak için çalışmaktayız. Diğer tüm gruplarımız için, EBA destekli eğitim programlarını takip ettirmekteyiz. Ayrıca bu sürecin sonunda, Özel Meltem olarak telafi dersleri ile eksik olan kısımları da tamamlayacağız.”    

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç, ayrıca tüm öğrencilerin WhatsApp üzerinden, öğretmenleri ile sürekli diyalog halinde kaldığını hatırlatarak, öğrencilerin öğretmenlerine sorular sorabildiğini de sözlerine ekledi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 743 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Bulut’un 15 Temmuz Mesajı
Başkan Bulut’un 15 Temmuz Mesajı
Darbe- Direniş-Diriliş
Darbe- Direniş-Diriliş