Kilis Yemenicisi Köşger Ahmet Özuslu AYMOD 2017’e katıldı
Reklam

Kilis Yemenicisi Köşger Ahmet Özuslu AYMOD 2017'e katıldı

Ayakkabılardan terliklere, deri çantalardan aksesuarlara kadar otantik ve ileri teknoloji ile üretilen ürünlerin sergilendiği Fuarı, 17 bin kişi ziyaret etti. Fuara katılanlar arasında Kilis Yemenicisi Köşger Ahmet ÖZUSLU da vardı.

07 Ekim 2017 - 22:25 - Güncelleme: 09 Ekim 2017 - 09:56

Kilis Yemenicisi Köşger Ahmet Özuslu AYMOD 2017'e katıldı

 

CNR EXPO’da düzenlenen 57. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda 4-7 Ekim tarihleri arasında ayakkabılardan terliklere, deri çantalardan aksesuarlara kadar otantik ve ileri teknoloji ile üretilen ürünler sergilendi. Fuarı, 17 bin kişi ziyaret etti.

Başta İtalya, Hollanda, Almanya, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Suudi Arabistan, Katar, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri ve İran başta olmak üzere 59 ülkeden 1.400 'ün üzerinde yerli ve yabancı marka katıldı.

Büyük markaların, mağaza zincirleri olan büyük markaların yanında, yöresel üreticiler de Fuar da yer aldılar.

Fuarda tandık bir sima da vardı. Kilis ilinden Yemeni Ustası Köşger Kilis Yemenicisi Ahmet ÖZUSLU da vardı. Ahmet Ustanın Standı büyük ilgi gördü. Alışveriş yapanların yanında, eğitim almak için Ahmet Ustadan söz alıp için Kilis'e geleceklerini söyleyenler bile oldu.

Fuarın kapanışında AYMOD Yöneticileri katılımcılara Fuara katıldıkları için birer Plaket verdi. Ahmet Özuslu da plaket alanlar arasında idi.

Bu fuara katılarak yerel ürünümüz yemeni vesilesi ile ilimizin tanıtımına katkılarından dolayı kilispostasi.com ailesi olarak Köşger Ahmet Özuslu'yu tebrik ediyoruz.

Fotoğraf: Mehmet Selim Danış / Kilis Vakfı Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü facebook profilinden alınmıştır. 

Bu haber 1411 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Biber Toplama Sürüyor
Kilis’te Biber Toplama Sürüyor
Kilis'te Suriyelilere Tarımsal Eğitim Veriliyor
Kilis'te Suriyelilere Tarımsal Eğitim Veriliyor