Musabeyli’de Kütüphane Açılışları Devam Ediyor
Reklam

Musabeyli'de Kütüphane Açılışları Devam Ediyor

Musabeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Benim Okulum Benim Kütüphanem' projesi kapsamında Musabeyli okullarında kütüphane açılışları hız kesmeden devam ediyor.

18 Aralık 2019 - 10:57 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 10:05

Bu kapsamda Hasancalı İlk ve Ortaokulu da kütüphanesine kavuştu. Okullarına kütüphane açılacağını öğrenciler büyük bir sevinçle karşılarken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Karadağ, açılış kurdelasını öğretmen ve öğrencilerle hep birlikte kesti.

Açılış töreninde bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Karadağ, öğrencileri kütüphaneyle buluşturmanın mutluluğunu hep beraber yaşadıklarını ifade ederek, “Çok kısa bir zamanda Musabeyli’deki tüm okullarda kütüphane açılacaktır. Araştıran, düşünen, üreten, ahlaki ve insani değerlere sahip bireyler yetiştirmek adına bu kütüphanelerimizin katkısı çok büyüktür. Okul için her şey yapabilirsiniz, eğer okulun bir kitaplığı yoksa,hiçbir şey yapmamış olursunuz’ diye konuştu.


Musabeyli’deki tüm okullarda her öğrencinin ulaşabileceği bir kütüphane olacağının garantisini veren Serdar Karadağ, Musabeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yürütülmekte olan 'Benim Okulum, Benim Kütüphanem' projesi kapsamında açılışların hızla devam edeceğini belirtti.

 (Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2542 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ömer Kavuşturan Vefat Etti
Ömer Kavuşturan Vefat Etti
Jandarmadan Definecilere Operasyon
Jandarmadan Definecilere Operasyon