Musabeyli’de Okul İnşaatları Sürüyor

Musabeyli'de Okul İnşaatları Sürüyor

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Musabeyli ilçesinde yapımı devam eden okul inşaatlarını ve yapılan çalışmaları yerinde incelerken, Vali Tekinarslan da ilçeye bağlı Karbeyaz Köyünde restorasyonu tamamlanan okulu denetledi.

16 Mart 2018 - 09:45 - Güncelleme: 16 Mart 2018 - 10:25

Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul Avcı’yı makamında ziyaret eden İl Müdürü Alagöz,  daha sonra beraberindekiler ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne giderek ilçenin eğitim-öğretim durumu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

İnşaat hızlandırılsın

Daha sonra Kaymakam Ertuğrul Avcı ve İlçe Meclis üyeleri ile birlikte yapımı devam eden 18 derslikli ilkokul inşaatına giderek, inşaat müteahhidi ve teknik personel eşliğinde incelemelerde bulundu. Burada inşaat firma yetkililerinden çevre düzenlemesi, okul bölümleri ve yeşil alanlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunan Alagöz, okul inşaatının en kısa sürede bitirilmesi için çalışmaların hızlandırılmasını ve bu konuda titizlik gösterilmesini istedi.


Vali Tekinarslan da Musabeyli’de Okul İnşaatını Denetledi

Vali Dr. Mehmet Tekinarslan da, geçtiğimiz gün Musabeyli ilçesine bağlı Karbeyaz Köyündeki eski okul binası restorasyon çalışmalarını yerinde incelemişti. Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Vali Dr. Mehmet Tekinarslan’ın desteğiyle amacına uygun şekilde restorasyonu tamamlanan okul binasının, en yakın zamanda vatandaşların hizmetine sunulacağını açıkladı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 3390 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Misket Kebabı Tarifi
Misket Kebabı Tarifi
Allah nimetlerini elimizden alsa ne yapabiliriz?
Allah nimetlerini elimizden alsa ne yapabiliriz?