Özkar, Basın Mensupları ile Buluştu

Özkar, Basın Mensupları ile Buluştu

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

02 Haziran 2020 - 15:22 - Güncelleme: 02 Haziran 2020 - 15:47

BTP Kilis İl Başkanı Özkar, Kilis İHA Temsilcisi Mehmet Ali Dağ, Vizyon Havadis Gazetesi Muhabiri Hamza Özkaya, Serhat Kilis Gazetesi Muhabiri İbrahim Özcan, Hududeli Gazetesi Muhabiri Şükrü Uncuoğlu, TRT Kilis Temsilcisi Mahmut Özbalcı ve Kilis Postası Editörü Selim Baytürkmen ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Kilis ve ülke gündemi hakkında görüş alış-verişinde bulunan Özkar, Türkiye’nin hem ekonomik hem de siyasi açıdan çözüme ihtiyacı olduğundan bahsederek, lokal tedbirler ve günü birlik politikalarla bir ülkenin idare edilemeyeceğini vurguladı.

Siyaset hayatına girdiği tarihten bu yana BTP’nin tam bağımsızlıktan yana politikalar üreterek, merhum Prof. Dr. Haydar Baş’ın ortaya koyduğu eşsiz projeler ile dünyaya örnek teşkil ettiğini söyledi.

BTP her zaman milletine ve devletine hizmete hazırdır

Pandemi sürecinde Türkiye’de birçok kesimin ciddi ekonomik sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını hatırlatan Özkar, “Belki de bugün Prof. Dr. Haydar Baş’ın projelerine ve BTP kadrolarına ülkemizin ihtiyacı geçtiğimiz günlerden kat be kat fazladır. Bugün, eğer hayata geçmiş olsa idi, sadece “Vatandaşlık Maaşı” projesi bile halkımızın ekonomik sıkıntılarını gidermeye yetecekti.

Yeni Genel Başkanımız Av. Hüseyin Baş ve yetişmiş kadrosu ile BTP, her zaman milletine ve devletine hizmete hazırdır. Halkımızın bu bilinçle hareket edeceğine ve partimizi layık olduğu noktaya taşıyacağına olan inancımız her zamankinden daha fazladır” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 9884 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar