Özkar: "Bu Meşaleyi Aynı Azimle Taşıyacağız"
Reklam

Özkar: "Bu Meşaleyi Aynı Azimle Taşıyacağız"

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanlığı görevine Hukukçu Hüseyin Baş’ın seçilmesinin ardından bir açıklama yapan BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, “Prof. Dr. Haydar Baş Hocamızın yaktığı bu meşaleyi aynı azim ve kararlılıkla, yeni Genel Başkanımız Sayın Hüseyin Baş ile birlikte taşımaya devam edeceğiz” diye konuştu.

27 Nisan 2020 - 11:06 - Güncelleme: 28 Nisan 2020 - 10:23

MYK üyesi olarak BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar’ın da katılımıyla, online olarak gerçekleştirilen olağanüstü MYK toplantısında oy birliğiyle BTP’nin Genel Başkanlığı görevine Hukukçu Hüseyin Baş seçilmişti.

BTP’nin mümtaz bir kadrosu var

Bu konuda bir açıklama yapan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, Türk siyasi tarihinde ilklere imza atan BTP’nin yeni Genel Başkanı ile beraber Türkiye’de çok önemli işler başaracağını dile getirdi. Özkar sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Ahirete yolcu ettiğimiz muhterem Hocamız Prof. Dr. Haydar Baş, bizlere öylesine kapanmaz bir yol açtı ki, bizler bu yolda aynı azim ve kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. BTP’nin meşalesini devr alan yeni Genel Başkanımız Av. Hüseyin Baş bakın ne diyor: “Prof. Dr. Baş'ın davasını en güzel şekilde ve layıkıyla taşıyacağıma, taşımaya gücümün yettiğinin ötesinde çaba göstereceğime söz veriyorum. Burada Prof. Dr. Baş'ın 'her bir ilde 50 kabine çıkartırım' dediği bu mevcut teşkilatı en büyük destekçim olarak görmenin mutluluğu, gururu ve rahatlığıyla bu görevi taşımaya çalışacağıma hepinize söz veriyorum. Allah hepimiz için en hayırlısını nasip etsin. Çok güzel günler geleceğine inanıyorum. Bizler Atatürk gibi olmak için, bu davayı sahiplenmek ve sırtlanmak için elimizden geleni yapacağız. Allah da bize bu yolda kutlu kaderler nasip etsin.”

Tüm Türkiye’deki kadroları ile BTP sevdalılarının her zaman göreve hazır bir şekilde beklediğine vurgu yapan BTP Kilis İl Başkanı Özkar, “Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Hakk'a rıhlet etti belki ama, geride onlarca eser ve dünyaya malolmuş fikirler bıraktı. Dünyanın ekonomik çöküşten bahsettiği ve çıkış aradığı şu günlerde Prof. Dr. Haydar Baş’ın projeleri daha da önem kazandı. Bizler yeni Genel Başkanımız Sayın Hüseyin Baş ile aynı azim ve kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1679 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BTP Kilis İl Teşkilatı Tele Konferans ile Bayramlaştı
BTP Kilis İl Teşkilatı Tele Konferans ile Bayramlaştı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin Bayram Mesajı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin Bayram Mesajı