Özkar: "Yeni Çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar...

Özkar: "Yeni Çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyorum"

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.M. Doğan Karacoşkun’un oğlu Faruk Erkam Karacoşkun’un düğün merasimine katılan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

15 Eylül 2020 - 11:19 - Güncelleme: 15 Eylül 2020 - 11:24

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun ile Şehri Karacoşkun'un oğlu Faruk Erkam ile Nazlı ve Abdurrahman Sarıyıldız’ın kızları Sümeyye Sarıyıldız düğün merasimine katılan BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, aileleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Düğün töreninde Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun ile bir araya gelen Özkar, her iki aileyi de tebrik etti.

BTP Kilis İl Başkanı Özkar, “Korona virüs tedbirleri her ne kadar alıştığımız düğün törenleri özlememize sebep olsa da; bu durumun genç çiftimizin mutluluklarına engel teşkil etmeyeceğine inanıyorum. Dünya evine giren genç kardeşlerime bir ömür boyu mutluluklar dilerken, Karacoşkun ve Sarıyıldız ailelerini bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 3775 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar