Rektör Karacoşkun, BESYO Öğrencileri ile Bir Araya Geldi
Reklam

Rektör Karacoşkun, BESYO Öğrencileri ile Bir Araya Geldi

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında ilk defa öğrenci alarak eğitim faaliyetlerine başlayan 7 Aralık Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO), öğrencileri ile bir tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

08 Kasım 2018 - 11:45 - Güncelleme: 08 Kasım 2018 - 11:58

Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erdinç Gülcü, Genel Sekreter Necdet Bozgeyik ve BESYO öğrencileri katıldı.

 Rektör Karacoşkun, öncelikle öğrenim hayatına 7 Aralık Üniversitesinde devam edecek olan öğrencileri tebrik ederek, üniversitede hâlihazırda var olan spor alanları ve tesisleri hakkında bilgi verdi. Kilis 7 Aralık Üniversitesi bünyesinde BESYO ve Konservatuar açılması hedeflerinden birini gerçekleştirmiş olmaktan duyduğu mutluluğu belirten Rektör Karacoşkun, bu konuda çalışmaların devam edeceğini ifade etti. Rektör Karacoşkun, spora ve sporcuya önem veren bir üniversite olarak BESYO öğrencilerine, 7 Aralık Üniversitesi adına sportif başarılar elde etmeleri temennisinde bulundu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 204 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adeviye Bilecen Vefat Etti
Adeviye Bilecen Vefat Etti
Kilis'te Çiğ Kadayıf 8 TL!
Kilis'te Çiğ Kadayıf 8 TL!