Rektör Karacoşkun’un Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Rektör Karacoşkun’un Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

29 Temmuz 2020 - 15:41

Rektör Karacoşkun mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevinçleri olduğu kadar sıkıntıları da paylaşabilmenin önemini ifade eden bayramlar, kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı ve hoşgörü gibi manevi değerlerimizi içine alan, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı önemli günlerdir. Sevginin, vefanın, fedakârlığın, teslimiyetin, yardımlaşmanın ve dayanışmanın, birlik ve beraberliğin simgesi olan Kurban Bayramı, bu millî ve manevi değerleri yaşamak ve kuşaktan kuşağa aktarmak adına önemli ve kutsal bir vesiledir.

Cenâb-ı Allah’a şükürler olsun ki milletimiz ve Müslümanlar olarak bir Kurban Bayramı’nı daha birlikte idrak etmenin kıvancını yaşıyoruz. Bu duyguyla başta aziz şehitlerimizin yakınları ve kahraman gazilerimiz olmak üzere, ülkemizin, milletimizin, tüm İslam âleminin ve hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor birlik, dirlik, dostluk ve kardeşlik içinde mutluluğumuzu, soframızı ve kurbanlarımızı paylaşacağımız sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirilmesini temenni ediyorum.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1556 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gurbetteki Kilisliler’in Konuğu Murat Küsbeci
Gurbetteki Kilisliler’in Konuğu Murat Küsbeci
Kilis'te Bilim Şenliği Açıldı
Kilis'te Bilim Şenliği Açıldı