Sağlıklı Hayat Merkezi Fizyoterapi Birimi Açıldı

Sağlıklı Hayat Merkezi Fizyoterapi Birimi Açıldı

Kilis Valisi Recep Soytürk, Sağlıklı Hayat Merkezi bünyesinde faaliyet geçirilen Fizyoterapi Biriminin açılışına katıldı.

18 Haziran 2019 - 10:44 - Güncelleme: 18 Haziran 2019 - 17:02

Sağlıklı Hayat Merkezi'ndeki birimleri tek tek ziyaret eden Vali Soytürk, yetkililerden verilen sağlık hizmetleri hakkında geniş bilgi aldı.

Sağlıklı Hayat Merkezi yetkilileri vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik olarak sağlık birimlerinde ne gibi sağlık hizmetleri verildiği şu şekilde sıraladı: “Enjeksiyon pansuman hizmetleri, Sağlıklı beslenme, Fiziksel egzersiz, Psikolojik yardım ve danışma, Çocuk gelişimi hizmetleri, Gebe ve çocuk sağlığına yönelik koruyucu önlemler, Sosyal hizmet birimi, Sigara bırakma hizmetleri, Kanser taramaları( Rahim ağzı kanseri, meme kanseri,kolon kanseri taraması), Koruyucu ağız ve diş sağlığı hizmetleri.”

Mehmet Rıfat Kazancıoğlu Mah. Abdi Miçilli Sokak Yenibeşevler Kilis/Merkez adresindeki Sağlıklı Hayat Merkezinde doktor, diş hekimi, hemşire, ebe, diyetisyen, fizyoterapist, psikolog, çocuk gelişim uzmanı ve sosyal çalışmacı gibi personeller hafta içi saat 8.00-17.00 saatleri arasında vatandaşlara

hizmet veriyor. Sağlıklı Hayat Merkezine vatandaşlar, aile hekimleri aracılığıyla veya doğrudan

başvuru yaparak sunulan sağlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanılabiliyorlar.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

 

Bu haber 1392 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meryem Aygün Ödüllendirildi
Meryem Aygün Ödüllendirildi
Kilisliler İncir Yemeye Devam Ediyor
Kilisliler İncir Yemeye Devam Ediyor