Şampiyon Sporcular Başarılarını Rektör Karacoşkun’la...

Şampiyon Sporcular Başarılarını Rektör Karacoşkun'la Paylaştı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrencileri, Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenlenen sportif organizasyonlarda elde ettikleri başarıları, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’la paylaştılar.

25 Aralık 2019 - 17:09 - Güncelleme: 27 Aralık 2019 - 09:31

Şampiyon öğrencieler, kazandıkları kupa ve madalyalarla birlikte BESYO Müdürü Doç. Dr. Cengiz Taşkın eşliğinde Rektör Karacoşkun’u ziyaret ettiler.

Bedensel Engelliler Yüzme Yarışması'nda BESYO Antrenörlük Bölümü öğrencisi Ertuğrul Nuri Cingisiz, 50 ve 100 metrede Türkiye 1.’si; BESYO Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Cihan Özkaya, Büyükler Judo Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 1.’si; Kuşak Güreşi Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda  BESYO Antrenörlük Bölümü öğrencisi Mehmet Türkkan, Türkiye 2.’si; BESYO Antrenörlük Bölümü öğrencisi Ahmet Pekgöz, Kuraş Güreşi'nde Türkiye 3.’sü; Üniversitelerarası Hentbol Turnuvası'nda erkek hentbol takımı 2., kız hentbol takımı ise 3. oldu.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, kazanılan bu başarıdan dolayı öğrencilerii kutladı ve sportif başarıların artarak sürmesi için üniversite olarak desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 890 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİLİS TAVASI
KİLİS TAVASI
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı