Üniversite Personelinden Mehmetçik’e Destek
Reklam

Üniversite Personelinden Mehmetçik'e Destek

Kilis 7 Aralık Üniversitesi personeli, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun öncülüğünde “Zeytin Dalı Harekâtı”na katılan Mehmetçik’e destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu.

30 Ocak 2018 - 16:17 - Güncelleme: 30 Ocak 2018 - 16:51

Rektör Karacoşkun’un yanı sıra üniversite yöneticileri, akademisyenler ve memurlar da kan bağışında bulunarak Kızılay Kan Merkezi’ndeki kampanyaya destek verdiler.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun; “Fırat Kalkanı Harekâtı’nda olduğu gibi Zeytin Dalı Harekâtı’nın da vatanımızın savunulması için mecburi bir adım ve hiçbir insani değer tanımayan terör örgütlerinin yeryüzündeki kötülüklerine devam etmesinin önündeki tek mücadele olduğuna inanıyoruz. Yanı başımızda Türk askeri, bizler için canını gözünü kırpmadan feda ederken, yaralanırken biz tüm kalbimizle onlara dua ediyoruz. Dua etmekle kalmayıp yarasına merhem olmak için ihtiyaç durumunda kullanılmak üzere (Allah gerek etmesin) üniversite olarak kan bağışında bulunarak Mehmetçiğimizin ve Zeytin Dalı operasyonunun yanında olduğumuzu gösteriyoruz” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1580 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tuğlu Hamamı Gençlik Merkezi Oluyor
Tuğlu Hamamı Gençlik Merkezi Oluyor
Kilis'te Üniversiteli Öğrencilerden Örnek Etkinlikler
Kilis'te Üniversiteli Öğrencilerden Örnek Etkinlikler