Üniversitede Güvenlik Toplantısı Yapıldı
Reklam

Üniversitede Güvenlik Toplantısı Yapıldı

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde, Vali Mehmet Tekinarslan’ın başkanlığında yapılan güvenlik toplantısında, üniversite yurtlarının sorunları ve güvenlik tedbirleri ele alındı.

11 Ekim 2018 - 11:36 - Güncelleme: 12 Ekim 2018 - 10:46

Kilis 7 Aralık  Üniversitesi ve Yüksekokulları ile üniversite yurtlarının sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Toplantısı, Vali Dr. Mehmet Tekinarslan başkanlığında Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoskun, Vali Yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi, İl Emniyet Müdürü Günter Şenses ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Hakan Başaklıgil’in katılımıyla Kilis 7 Aralık Üniversitesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, Yüksek Öğrenimde yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla alınan genel güvenlik tedbirleri görüşülerek, mevcut çalışmalar, üniversitede muhtemel asayiş olayları ile yurtların ulaşım ve güvenlik sorunları ele alınarak değerlendirmeler yapıldı.

Sorunsuz bir eğitim-öğretim yılı geçirilmesi temennisinde bulunan Vali Dr. Tekinarslan, toplantının sonunda yaşanabilecek olumsuz durumların önlenmesi açısından ilgili tüm kurumların koordinasyon içerisinde çalışarak üniversite ve yurt bölgelerinde öğrencilerle ilgili gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

Toplantının ardından Vali Dr. Mehmet Tekinarslan Kilis 7 Aralık Üniversitesi yemekhanesinde yemek yiyen öğrencilerle buluşup, onlarla sohbet etti. Öğrenciler Kilis 7 Aralık Üniversitesinde okumaktan dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirirken, Vali Tekinarslan öğrencilerin memnuniyetlerini duymaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, her konuda öğrencilerin yanlarında olduklarını ve tüm sorunları ile yakından ilgilendiklerini belirtti.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 936 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Soytürk Basın Mensupları İle Buluştu
Vali Soytürk Basın Mensupları İle Buluştu
Özel Meltem Öğretmen ve Öğrencilerinden Örnek Kardeşlik
Özel Meltem Öğretmen ve Öğrencilerinden Örnek Kardeşlik