Reklam
  • Reklam
Vali Tekinarslan’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Reklam

Vali Tekinarslan'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Kilis Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan yayınladığı mesajda, Kilis’in gelişimine katkı sağlayan ve çalışma arkadaşları olarak gördüğü tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

10 Ocak 2018 - 09:21 - Güncelleme: 10 Ocak 2018 - 10:05

Vali Tekinarslan mesajında şu ifadelere yer verdi: “İletişimin en güçlü kanallarından olan basın, toplumun gerçekleri öğrenmesi ve düşüncelerini duyurmasının  etkili bir aracıdır.

 

Yansız, tarafsız, özgür ve objektif basın, güçlü demokrasiye uzanan merdivenin en önemli basamaklarındandır.

 

Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, mesleklerini icra eden gazeteci arkadaşlarımızın meslek ahlakını her şeyin üstünde tutması ve kişilik haklarına saygılı habercilik anlayışını benimsemesi son derece önemli bir kamusal sorumluluğu taşımaları anlamına gelmektedir.

 

Bizler de bu anlayışla önemli bir kamu hizmetini icra eden gazetecilerimizin daha iyi şartlarda görevlerini yapmaları için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

 

Gündeme taşıdıkları konularla İlimizin gelişimine kadar önemli katkılar sunan, çalışma arkadaşlarım olarak gördüğüm değerli basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 470 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis'e 4 Roket Atıldı
Kilis'e 4 Roket Atıldı
Teröristler Afrın'dan Kilis'e Saldırdı
Teröristler Afrın'dan Kilis'e Saldırdı